Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jeżeli będziemy regularnie czyścić pralkę i o nią dbać, to z pewnością przedłużymy jej życie

Jeśli pragniemy, aby nasza pralka działała przez wiele lat, to musimy się o nią zatroszczyć. Na pewno wcześniej czy później coś przestanie działać i będziemy musieli jakąś część dokupić.
Jednakże jeśli będziemy ją regularnie konserwować, to unikniemy drogich napraw w przyszłości.


Łożyska są prawdopodobnie najszybciej zużywającą się częścią pralki. Nieważne jak będziemy dbać o nasze urządzenie, wcześniej czy później czeka nas obowiązkowa wymiana łożyska w pralce - więcej informacji. Bardzo dużo osób robi to samodzielnie, chociaż jest to raczej złożona naprawa. Jeśli się na to zdecydujemy, to lepiej zajrzeć do Netu oraz skrupulatnie przejrzeć informacje na temat wymiany łożysk, aby nie spowodować sporych zniszczeń. Jeżeli jednakże uznamy, że wymiana łożyska w pralce jest dla nas zbyt skomplikowana, to bez problemu wynajmiemy specjalistę, który się tym zajmie.


Epson Stylus Photo R3000
Author: Epson
Source: Epson
Długość życia pralki jest zależna również od tego, czy systematycznie usuwamy kamień.

Jeśli masz ochotę poszerzyć swą wiedzę na opisywany temat, to zobacz nowy wpis, który zapewne będzie dla Ciebie niesamowicie wciągający.

W tym wypadku jednakże bez problemu poradzimy sobie sami, gdyż czyszczenie pralki sprawdź czyszczenie pralki jest rzeczą prostą. Możemy nabyć specjalne produkty lub wykorzystać ocet lub kwasek cytrynowy. Jeżeli nie będziemy tego robić, to na 100% czeka nas większa naprawa – być może nawet wymiana całego bębna.
Lepiej zatem o tym pamiętać, zwłaszcza, że czyszczenie pralki nie zajmuje wiele czasu, a pozwoli nam zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczylibyśmy na nieuniknioną naprawę.


Jeśli jednak potrzebujemy pralkę naprawić i poszukujemy doświadczonego fachowca, to opłaca się zaglądnąć do sieci, gdzie z łatwością tę osobę odnajdziemy.