Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Miłośnicy nagrywania filmików mają do wyboru naprawdę dużo świetnej jakości gadżetów

Jeżeli jesteśmy amatorami ekstremalnych sportów oraz chcemy rejestrować własne wyczyny sportowe, to musimy zakupić dobry sprzęt. Aktualnie doskonałym rozwiązaniem może być dobra kamerka GoPro i świetnej jakości dron.


Jeśli pragniemy zakupić dobrego drona, to będziemy mieli wyjątkowo duży wybór.
Softstarty
Author: Kurt Trew
Source: http://www.flickr.com


Starczy zajrzeć do Netu i uruchomić wyszukiwarkę, a bez wątpienia wyskoczy nam dużo ciekawych propozycji. Doskonałym pomysłem może być dron DJI Phantom 3 Professional (rzuć okiem na camonboard.pl). Jest to urządzenie posiadające wyjątkowo solidną baterię i przystosowane do dużych obciążeń. Sterowanie nim jest niezwykle łatwe, a nowoczesne oprogramowanie zapewnia sporo przydatnych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional będzie doskonały dla amatorów oraz profesjonalistów.


Osoba w okularach
Author: Ryan Hickox
Source: http://www.flickr.com


W przypadku kiedy pragniemy na ten przykład zarejestrować skok ze spadochronem albo zjazd na nartach, to dobrze będzie zakupić kamerkę GoPro Black (zobacz na camonboard.pl). Ten popularny model marki przystosowany jest do pracy w najtrudniejszych warunkach. Jest całkowicie wodoszczelny, więc nie trzeba już martwić się deszczem lub tym, że wpadnie do wody. Poza tym kamera (sprawdź tutaj - kamery bezprzewodowe mini) GoPro Black rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości i ma stabilizator obrazu, który sprawi, że nasz film będzie prezentować się bardzo profesjonalnie. W dodatku ma ona trzy zamontowane mikrofony, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku.
Porządny sprzęt do nagrywania spowoduje, że będziemy mogli zachować wszystkie ekscytujące chwile w wysokiej rozdzielczości i podzielić się nimi z bliskimi lub z internautami.