Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dobrze przemyśl wybór fotografa na ślub

Ślub i wesele powinny na pewno cieszyć. Zwykle plany są tak męczące, że przysłaniają tę dobrą i najważniejszą stronę.
Jak bezstresowo podejść do kwestii przygotowań?

obrączka - wesele

Perfekcyjna sytuacja to taka, gdy można zacząć weselne przygotowania w sporo wcześniej. Rok to zdecydowanie minimum, ale tak naprawdę w w krótkim czasie też można ze wszystkim zdążyć. Warto zacząć od sporządzenia spisu zadań i zadać sobie kilka niezbędnych pytań.

Małe czy duże wesele?


To bardzo istotna decyzja. Zwykle najlepszym rozwiązaniem jest skromny obiad dla gości i wyjazd na Wyspy Kanaryjskie w romantyczną podróż. Nasza tradycja jednak wiąże się z głośnym weselem, ale niekoniecznie na 200 osób. Można spróbować sporządzić zarys listy gości, przemyśleć, czy impreza (Wynajem symulatorów) ma być przede wszystkim rodzinna, czy właśnie młodych ludzi? Ta wiedza pozwoli poznać wstępne koszty i podjąć decyzję, czy potrzeba dużej sali.

Kiedy zacząć przygotowania?

Lepiej nie czekać z wynajmowaniem sali i kościoła. W przypadku ślubu cywilnego nie da się zarezerwować terminu dużo wcześniej, jednak wszystko zależy od wymagań USC w danym mieście – koniecznie należy poznać zasady. Sale z reguły rezerwuje się dwa lata wcześniej, ale pilnując odpowiednio terminów, można liczyć na to, że jakieś miejsce się zwolni.

ślub
Author: TLC
Source: TLC
Gdy już zarezerwujemy termin ślubu, bez stresu można rozpocząć poszukiwania idealnej sukni. Gdy szyjemy na wymiar, potrzeba więcej czasu. Warto wziąć pod uwagę to, że dobre krawcowe mają grafik zarezerwowany na miesiące.

Zaproszenia, fotograf, muzyka


Ważne jest robienie wszystkiego z wyprzedzeniem. Zaproszeń nie można odłożyć na ostatnią chwilę – bezpiecznie przygotować je na długo przed planowaną wysyłką. Podobnie należy postąpić, gdy państwu młodym marzy się profesjonalna fotografia ślubna w Łodzi, w takim wypadku znanych fotografów wynajmuje się około rok wcześniej.

Koniecznie trzeba wybrać między kapelą a DJ’em. Pomimo to, że u nas na weselu muzyka powinna być na żywo, imprezy dla młodych ludzi dobrze działają z oprawą dobrego DJ’a.


Author: S.S.