Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

VoIp - innowacyjne metody dla firm, które warto mieć u siebie

Nasz świat nieustannie się rozwija i codziennie poznajemy nowe rozwiązania technologiczne. Właściwie ciężko nadążyć za wszystkimi nowinkami technologicznymi, ale zwłaszcza każdy przedsiębiorca winien interesować się tą dziedziną nauki, dlatego, że wiele najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala na optymalizację codziennej działalności firmy, co oznaczać może zarówno zmniejszenie kosztów, jak i maksymalizację zysków – a to jest ważne dla każdej firmy.
centrale VOIP
Author: Dmitry Grigoriev
Source: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu stworzono internet. Wielu ludzi dość sceptycznie podchodziło do tej nowinki, a dzisiaj trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwo czy gospodarstwo domowe bez dostępu do sieci. nie inaczej jest i będzie z podobnymi nowinkami. Warto przy tym wspomnieć o technologii VoIP. Dotychczas spora liczba osób nawet nie słyszała o niej, a okazuje się, że jest to korzystne rozwiązanie dla przedsiębiorstw.urządzenia sieciowe
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś właścicielem firmy i zatrudniasz minimum kilka osób, to jak najszybciej powinieneś pomyśleć o wymienionej technologii. Najkrócej mówiąc jest to nowoczesna telefonia, która niebawem zapewne całkowicie zastąpi standardową formę komunikowania się z udziałem telefonów. Ciężko wyobrazić sobie firmę, która nie posiada możliwości sprawnego komunikowania się pomiędzy współpracownikami. Tradycyjne telefony stacjonarne czy komórkowe są dość drogie, a ponadto jest to następna kosztowna inwestycja do biura. Telefonia VoIP opiera się na sieci internetowej, zatem jeśli w twojej firmie znajduje się infrastruktura LAN czy WiFi, to bez problemu możesz wykorzystać technologie VoIP, co zagwarantuje ci duże oszczędności i usprawni współpracę między pracownikami. Jak wdrożyć tego rodzaju technologię?

Jest to bardzo proste. Na rynku znajdziemy dużą ilość firm, które się w tym specjalizują. Najpierw wykonają one audyt infrastruktury oraz specyfiki przedsiębiorstwa.sprawdź serwis - dużo odnajdziesz logintrade.plDalszym krokiem jest przygotowanie projektu dla danej firmy i jego zaprezentowanie klientowi. Warto zaznaczyć, że technika VoIP są względnie tanie, zatem nie należy tym przejmować. Natomiast kosztowniejsze jest wdrożenie tej technologii przez profesjonalną firmę, jednak nie ulega wątpliwości, że jest to całkowicie opłacalne rozwiązanie, które zagwarantuje sporo korzyści.