Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Pielęgnacja mebli skórzanych – praktyczne wskazówki

Jeżeli w twoim salonie masz szykowne meble skórzane, powinieneś wiedzieć, jak o nie zadbać, by przez długie lata wyglądały jak nowe. Wystarczy kilka porad, a błyskawicznie nauczysz się prawidłowej pielęgnacji.
kanapa skórzana
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Należy zacząć od tego, iż meble kuchnie na wymiar mają stałą styczność z brudem, kurzem, a co najgorsze – także z napojami i potrawami, które konsumujemy na obiad lub kolację np. oglądając telewizor. Jeśli zastosujemy pierwszy lepszy preparat, możemy jedynie bardziej sobie zaszkodzić, aniżeli pomóc. Musimy kupić należyte środki, które są specjalnie przeznaczone dla skóry.Najkorzystniej jest od razu usunąć rozlany sok albo sos ze spaghetti, jeżeli jednak nie spostrzeżemy wypadku lub zapomnimy o zaschniętych resztkach jedzenia, trzeba właściwie zadziałać. Nie wykorzystujmy pierwszego lepszego rodzaju odplamiaczy, gdyż prawdopodobnie zniszczymy skórę i będziemy musieli zakamuflować mankament poduszkami. Gorzej, jeżeli plama mieście się pośrodku tapczanu – wtedy nic nie pomoże, poza kapą, która jednakże nie zawsze przystaje do aranżacji wnętrza oraz charakteru samej sofy. Skóra jest nader delikatnym materiałem i najkorzystniej jest wykorzystać wodę bądź wodę z mydłem.

meble skórzane
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Jednakże nie tylko przed zabrudzeniami musimy chronić meble ze skóry. Istotne jest częste jej nawilżanie, np. kremem stearynowym, który przeciwdziała pękaniu skóry. Warto jest też ustawić kanapę w bezsłonecznym miejscu.

Jeśli niesamowicie ekscytuje Cię opisywana w tym tekście sprawa, to dodatkowo zobacz ofertę na stronie (http://www.kancelaria-cpr.pl/2017/10/26/dziecko-bez-opieki-od-ilu-lat/). Niewątpliwie odnajdziesz w niej coś ciekawego dla siebie.

Wystawienie mebla na bezpośrednie działanie promieni słonecznych może sprawić, iż jego kolor wyblaknie, a normalne nawilżanie nie będzie efektywne. Oprócz tego unikajmy miejsc obok kaloryferów. Lepsze będzie towarzystwo chłodniej ściany. Wcierając w skórę krem nie zapominajmy, by robić to subtelnie za pomocą miękkiej szmatki (. Warto też od czasu do czasu okurzyć wersalkę odkurzaczem, jeśli tylko mamy odpowiednią do tego szczotkę. Do tego najlepiej co trzy miesiące, należy zastosować specjalny środek impregnujący, który przedłuży trwałość oraz świetnie zakonserwuje skórę.

Jeżeli będziesz stosować się do powyższych zaleceń, twoje meble będą zachwycać gości na każdej imprezie i nie będziesz mieć z nimi kłopotów. Trzeba o nie zadbać - w końcu nie kosztują mało i nie zmieniamy ich co sezon, ale raz na wiele lat.