Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

PIT 36 online, rozliczenie przez Internet

Kampania ma zaprezentować ludziom, że rodzima administracja skarbowa staje się coraz bardziej nowoczesna i wykorzystuje życzliwe podejścia informatyczne. Rozliczenie przez Internet cieszy się coraz większym zaufaniem podatników, wielkość podmiotów rozliczających się przez Internet rośnie z roku na rok. W obecnym roku i Ty możesz dołączyć do tego grona. Rok 2014 jest następnym już, za który obywatele będą mogli złożyć deklarację za pośrednictwem Internetu, bazując na deklaracjach nie wymagających podpisu elektronicznego.

Rozliczenia online
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Wystarczy tym samym skorzystanie z platformy internetowej względnie oprogramowania do obliczania PIT ów online. Program e-pity zasugeruje jaki blankiet wypełnić np.

Zaciekawił Cię ten wpis? Wejdź zatem do kolejnego artykułu i czytaj tworzenie stron www kielce dużo o intrygujących Cię zagadnieniach.

PIT 36, także podpowie których dokumentów będziesz potrzebować, by dokładnie wypełnić formularz.

PIT-36 jest zwykle realizowany przez płacących podatki prowadzących aktywność gospodarczą, oprocentowaną wedle skali podatkowej. Taki wariant blankietu powinny wypełnić też podmioty uzyskujące dochody z wynajmu opłacane na normach zbiorowych.

Oprócz tego formularz PIT-36 proponowany jest zarówno dla podatników opodatkowujących swoje dochody indywidualnie, jak i łącznie z dochodami małżonka, albo w sposób założony dla podmiotów samotnie wychowujących dzieci, w tym też dla jednostek posiadających punkt zamieszkiwania dla celów fiskalnych w innym aniżeli Rzeczpospolita Polska kraju członkowskim Unii Europejskiej, przy użyciu skali podatkowej.

Znaczącym pozycją w zeznaniu podatkowym jest ofiarowanie 1% zobowiązania na ważny cel. Rozliczanie PIT u przez Internet (pitax.pl - portal o podatkach) wyraźnie góruje nad samodzielnym wypełnianiem rubryk. Wysłanie deklaracji fiskalnej online, bywa najprostszym i najszybszym rozwiązaniem złożenia deklaracji rocznej. Możesz to uczynić bez opuszczania domu lub z umownego, wygodnego dla ciebie miejsca.

Wszyscy musimy mieć na uwadze, że składając rozliczenie przez Internet, przyczyniamy się do ochrony środowiska, albowiem miara zaoszczędzonego tą metodą makulatury jest duża.