Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Rozwój oprogramowania ERP w przeciągu ostatnich lat

Nowoczesna firma potrzebuje funkcjonować wydajnie i sprawnie, i dokładnie tak samo podejmować istotne decyzje. Bardzo pomocne są w tym nowoczesne pakiety oprogramowania, coraz bardziej popularne systemy ERP dzięki którym można usprawnić codzienne działanie firmy, ale także specjalistyczne programy, za których pomocą można wykonywać skomplikowane analizy czy też sterować jakimiś specyficznymi dla działania firmy procesami.
oprogramowanie
Author: Creative Tools
Source: http://www.flickr.com
Systemy ERP ewoluowały w ciągu ostatnich dwóch dekad, powoli się stając potężnymi narzędziami do rejestracji i ewidencjonowania wszystkich informacji, które są w firmie potrzebne. Podstawą jest w takich systemach z reguły moduł gospodarki magazynowej i sprzedaży, połączony z modułem księgowym, a do tego, według potrzeb, można dołożyć inne moduły, takie jak kadry i płace czy rozliczenie produkcji. Wiele rozbudowanych tego typu pakietów, takich jak na przykład SAP is-utilities funkcjonuje w przedsiębiorstwach z całego świata, a przy ich pisaniu i wdrażaniu jest zatrudnionych wielu specjalistów.

Uruchomienie takiego systemu w dużym przedsiębiorstwie to proces zajmujący niekiedy kilkanaście miesięcy wytężonej pracy. W pierwszej kolejności muszą być w to zaangażowani ludzie przedsiębiorstwa, w którym ERP będzie uruchomiony, a oprócz tego konsulting SAP biorący odpowiedzialność za prawidłową konfigurację wszystkich modułów. W przypadku
oprogramowanie
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
największych producentów oprogramowania ERP główny system licencjonowany i dystrybuowany jest osobno, a wdrożeniami zajmują się doświadczeni partnerzy.Przez to, że niezależni konsultanci będą się zajmować całością spraw związanych z konfiguracją i późniejszym utrzymaniem systemu, to poznają oni doskonale swojego klienta i jego jego oczekiwania i zawsze proponować najkorzystniejsze dla niego rozwiązania. W niejednym przypadku może zajść potrzeba rozwoju podstawowych modułów o cyfryzacja procesów specyficzne dla obszaru działania czy nietypowe wymagania zamawiającego. Niekiedy mogą się tym zająć tym pracownicy z firm wdrożeniowych, a jeśli dana modyfikacja może się przydać dla innych klientów, to niekiedy czegoś takiego może się podjąć sam producent oprogramowania.