Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Telefon komórkowy jako nieodłączny składnik dzisiejszego istnienia

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Telefon komórkowy to jeden z koniecznych części dzisiejszego istnienia. Nie zadziwia więc nie tylko duża propozycja urządzeń mobilnych, lecz także akcesoriów, jakie coraz bardziej zadziwiają oryginalnością i funkcjonalnością.


Smartfon Nokia Asha 501
Author: NOKIA
Source: NOKIA
Jest to aparat niedużych formatów, jednak kryje w sobie ogromne możliwości. Jedną z plusów posiadania telefonu komórkowego jest kontakt z osobami bez względu na to, gdzie teraz się znajdują. W ofercie wytwórców są urządzenia, jakie zaspokoją każdego użytkownika.

Nokia Lumia 930 dysponuje wytworną, porządnie stworzoną obudową, której brzegi boczne są metalowe. Idealny wyświetlacz posiada rozdzielczość Full HD i dostarcza nadzwyczaj dokładny i kontrastowy obraz z nasyconymi odcieniami. Program operacyjny Windows Phone 8.1 funkcjonuje idealnie płynnie i rozporządza klarownym interfejsem. Jest przy tym prosty w obsłudze. Dla zaciekawionych: nowość - nokia lumia 640.

Dużą zaletą owego telefonu jest aparat 20 Mpx, którym można wykonać najlepszej jakości zdjęcia. Nokia Lumia 830 to pierwszy smartfon ze średniej półki cenowej, który może pochwalić się aparatem z technologią PureView. Stosownej jakości fotografie nie są jednakże jedynym szczegółem, jaki przyciągać musi uwagę. Urządzenie to pod dozorem programu Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim, który razem z cztero rdzeniowym procesorem umożliwia bezproblemową pracę telefonu. Wytwórca nie zapomniał także o możliwości bezprzewodowego ładowania baterii. Najnowsze propozycje: interesująca nokia lumia 930.

Najnowsza propozycja firmy Microsoft, która jest hitem w sektorze telefonii komórkowej ze średniej półki to nokia lumia 735 . Mamy tu do czynienia z wspaniałą relacją wartości do proponowanych przez urządzenie możności.


Biała Nokia Lumia 800
Author: Hill+Knowlton Strategies
Source: Hill+Knowlton Strategies
Cztero rdzeniowy mikroprocesor, 1 GB pamięci RAM i program Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim zapewniają niezwykle płynne funkcjonowanie interfejsu i dodatkowych programów. Nokia lumia 640 to wyposażony w cztero rdzeniowy procesor smartfon ma wbudowany pakiet Microsoft Office i jest prawdziwym tytanem pracy, który zezwoli użytkownikowi skoncentrować się w wyższym stopniu na tym, co robi w dowolnej chwili. Najnowsze procesory pozwalają użytkownikowi obsługiwać wymagające gry (automaty do gier sprzedaż) i płynnie wyświetlać filmy HD.