Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W jakich miejscach należałoby umieścić reklamę na telebimie, żeby przyniosła ona spodziewany skutek?

Reklamy na telebimach są obecnie jedną z bardziej słynnych i w wielu przypadkach używanych form reklamy, bo wśród wielu innych typów reklam właśnie te charakteryzują się największą efektywnością. Telebim to duży ekran ledowy, na jakim wyświetlane są rozliczne reklamy. Dzięki zastosowaniu nowomodnej technologii obraz, jaki jest emitowany na telebimach cechuje się ogromną wyrazistością, jest klarowny i przejrzysty co sprawia, iż dobrze widać go nawet z dalekiej odległości.

Telebim
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
Co więcej nie da się ukryć, iż ekran, na którym ciągle wyświetlane są jakieś barwne obrazy sporo bardziej przyciąga wzrok i uwagę innych osób, niż inne rodzaje reklam, takie jak mniejsze billboardy czy plakaty. Chociaż, aby reklama na telebimie przyniosła jeszcze lepsze efekty istotne jest jej wyśmienite zlokalizowanie. Najlepiej umieścić reklamę na telebimach w miejscach, w których regularnie znajduje się wiele osób. Do takich miejsc należy przykładowo rynek w centrum miasta, okolice galerii handlowych i nagminnie odwiedzanych marketów lub wielokrotnie odwiedzane ulice i autostrady.

Na przykład właściwym miejscem na umiejscowienie telebimu w Krakowie będzie telebim kraków rondo grzegórzeckie - więcej tutaj. Rondo Grzegórzeckie jest wielokrotnie uczęszczanym rondem, ponieważ znajduje się ono w ścisłym centrum miasta, dlatego każdego dnia porusza się tam masa samochodów. Telebim umiejscowiony w tej okolicy bezsprzecznie nie zdoła zostać niezauważony.https://www.parkietypryczynicz.com.pl/ parkiet hajnówka

Reklamę na telebimie wskazane jest umieścić w kilku miejscach, nie tylko w jednej lokalizacji, ponieważ wtedy będzie ona miała większy zasięg oraz na dodatek zajdzie do większej liczby ludzi. Pożądane byłoby pamiętać, że każda osoba jest potencjalnym Klientem, toteż jeżeli reklama trafia do ogromnej liczby osób to istnieją większe szanse na to, iż wzbudzi ona większe zainteresowanie. Twój produkt czy też reklamowana usługa trafi więc do szerszego grona Klientów.