Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nie odpowiada ci oferta dostawcy gazu? Jesteś w stanie go zmienić. Zobacz na czym to polega

Czy główkujesz czasami nad tym, czy jest realna zmiany dostawcy gazu? Jeśli tak, to najlepiej trafiłeś, gdyż tematem tego artykułu będą spraw związane z tą problematyką. Zgodnie z przepisami, zmiana sprzedawcy gazu odnosi się do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Tylko od nas zależy, jaka oferta będzie najlepsza. Oprócz głównegosprzedawcy gazu, czyli PGNiG, na rynku istnieje wiele innych firm, natomiast zmiana dostarczyciela gazu nic nie kosztuje.


Zbiornik na gaz
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy wymienić dostarczyciela gazu, gdyż podobnie jak w sytuacji zmiany sprzedawcy prądu, jesteśmy w stanie zaoszczędzić na rachunkach za gaz. Już dzisiaj pojawiają się interesujące oferty, a dostawa gazu przez następne firmy będzie w najbliższych latach coraz bardziej bogata i konkurencyjna (). Dlatego też powinniśmy już obecnie rozpocząć oszczędzanie, a najbardziej niezawodnym do tego sposobem jest znalezienie odpowiedniego dostarczyciela, jaki będzie oferował stałą cenę w czasie trwania umowy. Na rynku jest kilkadziesiąt firm, kierują one swoją propozycje do klientów biznesowych a także indywidualnych.http://maszyny-tmc.pl/produkcja-pelletu-ze-slomy/ produkcja pelletu ze słomyPrzed podjęciem najważniejszej decyzji musimy zwrócić uwagę na wiele zagadnień, wśród których najbardziej ważne odnoszą się do opłat za gaz i pozostałych dodatkowych opłat.

Warto precyzyjnie przyjrzeć się ofertom, jakie gwarantują stałą cenę. Miejmy na uwadze bowiem, iż każda zmiana, również i ta, powinna zapewnić korzyści w postaci oszczędności, a również pewną dostawę gazu. Stawki za gaz reguluje Prezes URE. Jeśli do tej pory nie zdecydowaliśmy się na zmianę dostarczyciela gazu, to korzystamy z propozycji urzędowych, a tam cena jest bardziej wysoka niż w ofertach rynkowych (polecany dostawca gazu ziemnego Handen). Jak poszukujemy większych oszczędności warto rozejrzeć się za ofertami dual fuel.


Liczniki gazu
Author: Peretz Partensky
Source: http://www.flickr.com
Te propozycje zupełnie niedawno pojawiły się w naszym kraju, są efektem liberalizacji rynku energii. Jak posiadamy firmę, to powinniśmy poszukać dostawcy, który w pakiecie będzie oferował prąd i gaz. Takie rozwiązanie jest najlepsze, gdyż gwarantuje optymalizację kosztów, a co za tym idzie zwiększenie oszczędności. W taki sposób mamy szansę na lepsze warunki, czyli większą oszczędność i pewne opłaty, a tego rodzaju przewidywalność i mniejsze koszty są najbardziej oczekiwane w tym obszarze usług.