Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Extra upominki z dreszczykiem emocji dla kobiet

Wszyscy uwielbiamy otrzymywać prezenty To bardzo miły gest, który mówi o pamięci i uczuciach osoby, która podarunek daje. Ale o wiele przyjemniej jest prezenty dawać. Chociaż Czasem mamy z tym pewien kłopot.

Każdy z nas posiada inny charakter i lubi zupełnie co innego.

To niezły moment, aby zgłębić więcej danych na prezentowany wątek - konieczne jest tylko oryginalne źródło, które przybliży niezbędne informacje.

Dlatego też prezenty muszą zostać dopasowane do oczekiwań naszego jubilata. Zrezygnujmy z tych oklepanych zestawów na każdą okoliczność, a więc wiązanki kwiatów i pudełka wybornych pralinek.
skok na bungee
Author: Mark Harkin
Source: http://www.flickr.com
Jest to z pewnością świetny pomysł na prezent dla naszej lekarki, ale nie dla osoby, którą darzymy zdecydowanie głębszym uczuciem.

Kiedy dobijamy do 30- tych urodzin, jesteśmy pełni refleksji. Trudno się dziwić, następny krzyżyk wędruje na nasz kark. Stąd też z pewnością jest to niesamowita okazja, którą trzeba świętować. Jeśli któraś z bliskich nam osób obchodzi w najbliższym okresie 30-te urodziny, powinniśmy przygotować dla niej coś naprawdę wyjątkowego. Niezwykle modne stają się teraz prezenty dla wielbicieli mocnych wrażeń. Skok na bungee to idealny pomysł na prezent na 30. Wielką popularnością cieszą się też loty paralotnią.
bukiet tulipanów
Author: david pacey
Source: http://www.flickr.com
Ogromnym wyzwaniem jest na pewno prezent dla pary. Nie raz myśleliśmy, co dać w prezencie naszym najbliższym z okazji ślubu. Doskonale przecież rozumiemy powagę sytuacji. Wiemy, że jest to najcudowniejszy dzień w życiu tych dwojga. Dlatego powinniśmy zaakcentować go jakimś bardzo oryginalnym prezentem. Nietuzinkowym rozwiązaniem może być cudowny lot balonem. Nowożeńcy będą zachwyceni, bujając w obłokach i patrząc sobie czule w oczy.Osobny temat to prezent dla żony. Wszyscy panowie dobrze zdają sobie sprawę z tego, że ich ukochane bywają w tym względzie bardzo wymagające. Ich małżonki marzą o tym, by czuć się wyjątkowo. Stąd też panowie powinni sobie odpuścić oklepane perfumy, czy akcesoria kuchenne i wysilić się na coś bardziej zaskakującego. Każda kobieta pragnie być podziwiana, dlatego profesjonalna sesja pod okiem doświadczonego fotografa z całą ekipą stylistek, albo pobyt w salonie SPA, będą na pewno doskonałym rozwiązaniem.