Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Opłaca się wybierać bardziej minimalistyczne sprzęty

Stopniowo zjawia się coraz więcej laptopów, tabletów oraz notebooków, jednak okazuje się, iż nie wciąż są one w stanie dać nam tak dużo jak komputery stacjonarne, przez to jednak te ostatnie także są w cenie. Dodatkowo jeszcze co chwilę pojawiają się kolejne akcesoria, z których mamy możliwość i z pewnością z których warto korzystać.


Małe urządzenie zamiast dużego komputera

klawiatura
Author: kimubert
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy komputer stacjonarny, lecz jednocześnie niezbyt pasuje nam jego wielkość, to na pewno trzeba się namyślić, czy to niewielkie urządzenie, jakim jest Intel Nuc Kit DC3217IYE I3-3217U (BOXDC3217IYE), nie sprawi nam największej satysfakcji (GENIUS KLAWIATURA (31340045105)). Spełnia ono możliwości normalnego komputera, posiada tak samo sporo sposobów do rozbudowy, możemy do niego podłączyć klawiaturę, a zamiast monitora używać telewizora oraz co najważniejsze, zabiera dużo mniej przestrzeni. Jeśli zadecydujemy się na taki sprawunek, to z pewnością warto pomyśleć, jaka klawiatura idealnie się przy nim spisze. Bez wątpienia warto się przypatrzeć możliwością, jakie przedstawia nam klawiatura Genius klawiatura (31340045105), która ma między innymi podświetlane klawisze, więc będziemy mogli na niej pracować nawet w nocy, bez potrzeby zapalania światła.


Małe może mieć wielką moc

Potrzebujemy mikrofonu, lecz jednocześnie nie chcemy, żeby leżał on gdzieś na widoku i chcemy także, aby bez żadnego trudu można było go przenosić i podłączać do innych urządzeń? Nasze oczekiwania na pewno zaspokoi mikrofon Zalman zM-MIC1, posiadający regulację natężenia czułości odbioru (ZALMAN zM-MIC1). A jeżeli posiadamy drukarkę, to na pewno pragniemy do niej posiadać jak najwspanialszy oraz równocześnie jak najtańszy tusz.

Jeśli interesują Cię opisane w tym materiale kwestie i masz ochotę przeczytać większą ilość wiadomości na taki temat - wejdź tu.

I niesamowicie się w tej sytuacji sprawdzi Tusz HP 704 czarny (CN692AE), szczególnie iż to właśnie koloru czarnego przeważnie zużywamy.

Dokładnie sprawdzajmy co jest najlepsze

Jeżeli wyszukujemy części do naszego komputera, które najwspanialej będą z nim współpracowały, to z pewnością musimy odpowiednio porównać propozycję rynku, tak by posiadać świadomość, że na pewno nabywamy to co jest najlepsze. A kiedy samodzielnie nie potrafimy dokonać wyboru, to ciągle o pomoc możemy poprosić specjalistów.