Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Fotografowaniem z powietrza zajmie się za ciebie DJI Phantom

Wizja totalnie ztechnizowanego świata nie jest już tylko podstawą realizacji fabuły filmu Gwiezdnych Wojen. To już nie science fiction, dzisiaj wszystkie obszary rzeczywistego świata zmierzają w kierunku robotyzacji. Współczesny marketing wytwarza nieograniczony apetyt na nowinki techniczne. Wiadome jest, że bez sztucznej inteligencji nie będziemy umieli w przyszłości egzystować. Jaki jest obecny stosunek człowieka do robotów? Z jednej strony chcemy, żeby automaty wykonywały za nas zadania we wszystkich sferach życia, ale jednak towarzyszy nam histeryczny lęk, że nie będziemy mogli pracować i, że roboty przechwycą władzę nad światem. Niepokoje są nieuzasadnione.

dron
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nawet automaty zaprogramujemy na myślenie, to i tak będziemy nadal nad nimi górowali w obszarze uczuciowym. Dlatego, że nie wymyślono do tej pory algorytmu na subiektywne sądy, punktowanie i zdolność do oceny. Ogólnemu rozwojowi technologicznemu, partneruje tendencja budowania maszyn, nieskomplikowanych, bezobsługowych i którym jednocześnie powierzymy najbardziej skomplikowane działania. Zazwyczaj, kiedy oglądamy wystawy współczesnej robotyki, wpadamy w zachwyt nad możliwościami jej wykorzystania. Określenie dron - raczej nic nie mówi przeciętnemu Polakowi. Od jakiegoś czasu, w obszarze techniki, mówi się o niezmierzonych zastosowaniach bezzałogowych statków latających.

gohero.pl
Author: Diriye Amey
Source: http://www.flickr.com
DJI Phantom, to rewolucyjne rozwiązanie dla instytucji zajmujących się filmowaniem i fotografowaniem z powietrza, Camonboard. Phantomy DJI z powodzeniem mogą być zastosowane np. do nagrywania materiałów promujących obszar geograficzny, odsłaniając walory przyrodnicze z powietrza. Wielowirnikowce są wykorzystywane w takich dziedzinach jak kartografia, ochrona środowiska a także w zintegrowanych systemach zarządzania kryzysowego lub też w akcjach poszukiwawczych.

Jak sądzisz? Czy uda Ci się znaleźć dane na opisywany wątek? Z pewnością tak - przejdź po tym linku (https://www.angelka.pl/fotografia-dziecieca/) oraz odszukaj informacje tu.

Po to by poszerzyć zasięg działania bezzałogowego statku latającego o wyjątkowe ujęcia z powietrza lub ułatwić sobie pracę na wysokościach, mamy opcję rozbudowania drona o kamerę GoPro Hero, sprawdź , monitor oraz system transmisji obrazu. Wówczas stojąc twardo na ziemi, możemy cieszyć się obrazem z góry i poczuć się stuprocentowym lotnikiem.