Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jeśli chcemy, by nasz komputer wyrózniał się niesamowitą jakością obrazu, musimy wybrać sprawdzoną kartę graficzną

Ciężko sobie wyobrazić pracę dzisiejszych komputerów bez właściwej karty graficznej. Co praWDa nasz "pecet" funkcjonowałby również z jej gorszym odpowiednikiem, ale wtedy my stracilibyśmy wiele niesamowitych wrażeń wzrokowych.
W ciągu ostatnich dwóch dekad dokonał się tak ogromny postęp w dziedzinie grafiki komputerowej, że bohaterowie gier wyglądają całkiem jak prawdziwi ludzie. Jednak by móc w pełni korzystać z tych osiągnięć technologicznych musimy posiadać naprawdę świetny sprzęt, a karta graficzna jest tu podstawą.


Spośród wielu różnych marek kart graficznych wielką popularnością graczy cieszą się produkty amerykańskiej firmy AMD. Na pewno każdy z nas spotkał się z nazwą Radeon. Tym mianem określane są procesory graficzne (z angielskiego Graphics Processing Unit), czyli główne jednostki obliczeniowe kart graficznych.

Masz zamiar rozszerzyć swoją wiedzę na taki temat? Zapraszamy więc do przelogowania się do nowej strony. Tam czeka na Ciebie dzisiejszy wpis (http://www.e-vemco.pl/produkty/testery-weryfikacyjne,2,7550).

Produkty z logo Radeon istnieją na rynku od niemal dwudziestu lat, a sama firma z powodzeniem walczy z konkurencją, wypuszczając do sklepów coraz bardziej nowoczesne modele. Do grona szczególnie rozsławionych produktów AMD można zaliczyć przede wszystim produkty z rodziny Radeon HD, czyli Radeon HD 4850 albo Radeon HD 5470, więcej produktów radeon - szczegóły na ceneo.pl.


radeon hd 4850


Wielka kariera stała się również udziałem karty Radeon 8670M.
Mimo że seria produktów AMD oznaczonych czterocyfrową liczbą z ósemką z przodu nie należy już do najnowszych, Radeon 8670M ciągle zalicza się do ulubionych modeli użytkowników i producentów komputerów przenośnych, jeżeli interesujesz się kartami graficznymi - oferta na Radeon 8670m. Nic dziwnego. Model ten ma dobrą cenę i pozwali nam na zagranie w znane i popularne tytuły.