Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Parę istotnych porad dla osób, które będą chciały kupić używaną lustrzankę.

Przyglądając się cenom lustrzanek w sklepach wiele osób od razu rezygnuje z takich zakupów. Jak okazuje się jednak, zaczynającego karierę amatora zdjęć, do tego uczącego się je robić, dużo lepszym wyborem okazać się może zakup używanego urządzenia.Przez ostatnie lata na rynku pojawiło się dużo doskonałych i przede wszystkim niezawodnych konstrukcji, a kupno używanego egzemplarza w odpowiednim stanie z pewnością będzie dobrym wyborem (zobacz co znalazłem). Z całą pewnością do takich aparatów można zaliczyć canon eos 30d, który wprawdzie pojawił się na rynku około dziesięciu lat temu, lecz jego parametry w zupełności wystarczą do amatorskich zastosowań. Kolejnym polecanym modelem z tamtego okresu jest canon eos 400d, także ta cyfrówka bardzo dobrze się będzie nadawała do nauki, oferując równocześnie wystarczającą jakość.


canon eos 30d


Za wspomniane wcześniej aparaty w dobrym stanie mimo wszystko trzeba kilkaset złotych dać, więc jeżeli ktoś będzie chciał poszukać czegoś jeszcze tańszego, to można mu na przykład polecić canon eos 3000. Ten model aparatu miał swoją premierę pod koniec ubiegłego wieku, ale cechował się wtedy dość wyraźnie swoimi parametrami. Znalezienie dobrego egzemplarza z pewnością da jeszcze dużo frajdy w czasie jego użytkowania. Jeśli z kolei ktoś chciał będzie coś zdecydowanie nowszego, to również parę interesujących propozycji znajdzie.Na przykład model canon eos 1100 d pochodzi zaledwie sprzed paru lat i przeznaczony był do typowo amatorskich zastosowań - czy warto kupić canon eos 30d.http://www.logintrade.pl/blog/2017/06/01/zakupy-2-0-nowe-spojrzenie/ > sprawdź naszą propozycję http://www.logintrade.plPrzez to jego cena już wtedy była bardzo dobra, a obecnie używane modele można kupić jeszcze taniej.