Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu internetowe pożyczki są obecnie tak popularne, opis ich zalet i wad.

Na rynku finansowych produktów bardzo dynamicznie działają firmy oferujące tak zwane szybkie pożyczki. Jeżeli jest zapotrzebowanie na tego typu produkty, to nic dziwnego, że powstają też firmy, które będą je oferować. W porównaniu z typowymi kredytami albo pożyczkami chwilówki mają parę zalet.
Pożyczka
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Po pierwsze bardzo łatwo je dostać, w prawie wszystkich przypadkach wystarczy tylko przesłanie skanu dowodu osobistego, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów o zatrudnieniu ani zarobkach. Sprawdź ofertę: pożyczka vivus opisana na guru-inwestycji.pl

Tak samo sprawne jest rozpatrywanie wniosku i wysłanie środków. W niektórych firmach które się zajmują udzielaniem tego typu pożyczek czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy liczony może być nawet w godzinach - jest to sprawa absolutnie nie do pomyślenia w normalnych bankach, gdzie formalności przeciągają się niekiedy nawet do tygodnia, a potrzebne będzie jeszcze przy tym załatwienie mnóstwa formalności. Dla większości klientów ważne jest również to, że wszystko można załatwić przy pomocy telefony albo internetu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Banknot
Author: Karl Baron
Source: http://www.flickr.com
Konkurencja na cały czas rośnie, więc firmy pożyczkowe wszelakimi metodami starają się przyciągnąć klientów do tego, aby skorzystali właśnie z ich usług. Standardem jest już oferowanie pierwszej pożyczki za darmo lub za symboliczne kilka złotych, przykładowo pożyczka vivus jest oferowana bez żadnej opłaty w wysokości nawet to 1600 złotych.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli tak, to czytaj również o tej samej tematyce na następnej stronie - znajdziesz ją w linku pod spodem.

Lecz obecnie może to już nie wystarczyć, z tego też powodu firmy pożyczkowe poszukują nowych możliwości i rozwiązań.

W części z nich ostatnimi czasy się pojawiły programy partnerskie, w jakich za każdego poleconego klienta można zarobić nawet pięćdziesiąt złotych. Zobacz ofertę:

Rzecz jasna trzeba też być świadomym tego, że takie pożyczki mają swoje wady. Najważniejszą z nich będą stosunkowo wysokie koszty, znacznie wyższe niż przy produktach bankowych. Drugim ograniczeniem będzie okres udzielania, zdecydowana większość firm wymaga spłaty zobowiązania w terminie do dwóch miesięcy, niskie są też maksymalne oferowane kwoty, więc jeśli jest potrzeba pożyczenia większej kwoty trzeba się jednak będzie wybrać do banku.