Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Typy, cechy oraz opis telebimów.

Bardzo dużą popularność ostatnimi czasy zdobywają reklamy emitowane na telebimach. Nowoczesne czasy domagają się nowoczesnych przedsięwzięć w każdej branży, nawet w reklamie. Czasy tradycyjnych bilbordów powoli się kończy, a zastąpi je sieć telebimów, czyli unowocześnione technologicznie bilbordy, monitory wizyjne, złożone z parunastu tysięcy żarówek ledowych. Telebim da się także nazwać wyświetlaczem ledowym, pełnokolorowym.

Telebim reklamowy led
Author: FlexVision.pl
Source: FlexVision.pl
Jakie są zalety telebimów? Powszechnie twierdzi się, iż mają one znaczną przewagę nad ekranami plazmowymi, bo w słoneczne dni na telebimach pokazywany jest bardzo czytelnie wszystkie obrazy. Dzieje się to ponieważ wyrazistość telebimu spowodowana poprzez parokrotnie większą jaskrawość telebimu. Przykładowy telebim ma budowę elementarną, szczegółowe moduły są w kształcie prostokąta, a ich ilość powinna być dobierana indywidualnie, do swoich potrzeb. Pojedynczy wyświetlacz telebimu składa się z pikseli, zainstalowanych na matrycy.

Telebimy są głównie do pokazywania reklam z treścią lub graficznych. Wymienić można telebimy ze swoją pamięcią dyskową oraz telebimy połączone z komputerem. Te wymienione najpierw posiadają tę przewagę, iż zarządzanie nimi nie potrzebuje jakichkolwiek narzędzi, którym jest na przykład komputer. Do jego sterowania wystarczy wbudowany sterownik, dzięki który można puszczać spoty.

Telebim w Krakowie
Source: www.medas-media.com.pl
Typów telebimów istnieje bardzo dużo. Wyszczególnić należy na innowacyjne ultracienkie. Także instalacja telebimów nie jest kłopotliwa, ponieważ można to wykonywać od przodu. To usprawnienie daje możliwość zminimalizowania wydatków powiązanych z budową konstrukcji na tyłach ekranu. Telebim staje się wtedy lekki. Atutem takiego instalowania telebimu jest także to, że nie trzeba żadnych dźwigów, czyli ciężkiego sprzętu.

Przeczytaj ten portal (http://www.c-l.pl/zywice-poliestrowe/), ponieważ on zapewne też Cię bardzo zainteresuje. Przedstawia on pokrewną problematykę, zatem nie zwlekaj i kliknij tutaj!

Samo administrowanie wykonuje się przez specjalistyczny program, który wcielony w wyświetlacz. Więcej informacji na stronie:Warto również wspomnieć o tym, że standardowy telebim ma czujnik temperatury oraz wilgotności na zewnątrz, dzięki czemu na telebimie, oprócz reklamami pojawia się aktualna nowina dotycząca pogody, jak również zegar, czyli bieżąca godzina oraz data. Niektóre ekrany posiadają też automatyczną regulację jasności. Mierzy światła z otoczenia i ustawia swoją jasność pokazywania spotów.