Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Kuszące promocje sprzętu codziennego użytku - czy opłaca się skąpić na technologii

Nawet wartościowy sprzęt z biegiem czasu się zużywa. Musimy się z tym po prostu pogodzić. Jednak, zanim coś finalnie przeznaczymy do wyrzucenia, lepiej sprawdzić, czy nie nadaje się do poprawy.


Indykatory globalnej produkcji wzrastają w niewyobrażalnym tempie.


Wnętrza
Author: Laurel L. Russwurm
Source: http://www.flickr.com


firmy
Author: HTC Corporation
Niskie ceny przepędzają konkurencję na rynku, niestety na dłuższą metę - również jakość. Fakt, iż co roku konsumenci kupują coraz więcej związany jest z jednej strony z rozwojem techniki, z drugiej zaś - z niedługim czasem życia różnorodnych rzeczy codziennego użytku - W wielu przypadkach istnieje szansa unowocześnienia urządzenia, zamiast z miejsca wymieniać go na nowe.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Wystarczy kliknąć w ten link i można zobaczyć tam inne nasze wątki. Sądzimy, że również przypadną Ci do gustu.

Tego typu przykładem mogą być części do krajalnic. Dysfunkcja pojedynczego elementu nie musi rzutować na całości, pod warunkiem, że podczas zakupu wybraliśmy wartościowy sprzęt. Dotyczy to również innych urządzeń elektronicznych. Jeżeli zainwestujemy w jakość już na samym początku, i wybierzemy chociażby programator Whirlpool, możemy mieć pewność, że odczyt i zapis danych będzie się odbywał bez zakłóceń. Co więcej, nawet jeśli po kilku latach pojawią się utrudnienia, istnieje duża szansa, że rozwiązane zostaną one w prosty sposób. Pamiętajmy, że praca indywidualnych składowych, zarówno oprzyrządowania komputerowego, jak również oferty RTV, jest uzależniona od programatora, nadzorującego jego działania -


W dzisiejszych czasach ważna jest świadomość, iż wybierając niskie ceny przesądzamy o długości funkcjonowania danego urządzenia. Dlatego też, zanim podejmiemy decyzje o produkcie, należy dobrze się zastanowić, czy taka rzekoma oszczędność wyjdzie nam na dobre.