Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Z usług jakiego dostawcy internetu aktualnie korzystasz? Być może nadszedł już czas, aby zmienić dostawcę usług internetowych na lepszego?

W obecnych czasach właściwie nikt już nie jest w stanie wyobrazić sobie, że można nie mieć stałego dostępu do internetu. Nie da się ukryć, że dzisiaj przez internet można załatwić właściwie wszystko, a na dodatek jest to rewelacyjne narzędzie służące do utrzymywania stałego kontaktu z osobami, które na przykład mieszkają gdzieś daleko i nie możemy się z nimi widywać na co dzień.
Laptop
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Do czego w dodatku może służyć sieć? Między innymi trzeba wspomnieć, że mnóstwo osób w współczesnych czasach na przykład robi zakupy przez internet. Nie da się zaprzeczyć, że jest to bardzo wygodne - zakupy można zrobić praktycznie o każdej porze dnia i nocy - prosto mówiąc, wtedy, kiedy mamy na to czas, a nie wtedy, kiedy czynne są sklepy Na dodatek zakupy przez internet zwykle są o wiele tańsze od tych robionych w normalnych sklepach - właściciele sklepów internetowych przeznaczają o wiele mniej pieniędzy na koszty prowadzenia swojej działalności, dzięki czemu zwykle są w stanie zaoferować swoim kupującym o wiele niższe ceny.n-kom.pl
Author: http://www.n-kom.pl/
Source: http://www.n-kom.pl/
Dodatkowo robienie zakupów przez internet ma także tę zaletę, że zakupy są dostarczone prosto pod drzwi naszego domu przez kuriera, a my sami nie mamy nawet potrzeby wychodzenia z mieszkania. Nie da się także zaprzeczyć, że każdy z nas dzisiaj może przebierać w różnych ofertach poszczególnych dostawców
Tablet
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
internetu. Jeżeli zatem nie jesteś zadowolony z oferty, z której teraz korzystasz, wówczas zdecydowanie nadszedł dobry czas na to, by zmienić dostawcę internetu - być może zdziwisz się także, jak bardzo jest to łatwe.

Na co zwracać największą uwagę przy wybieraniu nowego dostawcy internetu? Szczególnie powinieneś zwrócić uwagę na to, jak wysoką prędkość internetu proponuje dany dostawca. Jest to bardzo istotne szczególnie wtedy, kiedy dużo rzeczy ściągasz przez sieć.

Oprócz tego powinieneś także zwrócić uwagę na cenę - w obecnych czasach dostęp do sieci jest tak powszechny, a dostawców internetu pokroju firmy NETKOM jest tak wielu, że kategorycznie uda Ci się znaleźć jakiegoś, który zaproponuje rozsądną cenę - w każdym razie koszty stałego dostępu do internetu nie powinny być wyższe niż kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Oprócz tego powinieneś także zwrócić dużą uwagę na to, jak silny sygnał od danego dostawcy jest odbierany w Twoim mieszkaniu - najlepiej będzie jeżeli w Twojej obecności sprawdzi to sam dostawca, który na pewno posiada odpowiednie do tego celu narzędzia.