Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Jak zdobywać to, co założyliśmy? Jak realizować zaplanowane sobie cele? Odpowiedź jest dość intrygująca

Dzień w dzień coś nowego, rodzą się i umierają koncepcje, myśli, postanowienia. Codziennie uciekają myśli i założenia, których nie udało się nam zrealizować, na które nie wygospodarowaliśmy czasu, siły lub ochoty, takie co były w planach, ale teraz są zaplanowane na nigdy. Takie rozterki pojawiają się w każdej dziedzinie naszego życia, jak to się dzieje?
salon
Author: OKNOPLAST-Kraków
Source: OKNOPLAST-Kraków
Najłatwiej ujmując sprawę nie ma w tym nic dziwnego, gdyż brakuje nam czasu tylko na te plany, musimy się zajmować życiem. Ile razy już przykładowo sobie przyrzekałeś, że w końcu wyremontujesz mieszkanie, a potem wstawisz pięknie meble do salonu i sofy jednoosobowe - . A plan ten dalej czeka na realizację.Jak się zachować w takich okolicznościach? Odpowiedź jest jedna, ale może nie przypaść do gustu osobom, które są świadome tego.http://www.ladowarki-lublin.pl/kontakt.php (pozostałe wiadomości)Tak, zmobilizować się i zrealizować to, co postanowione. Tak naprawdę nie jest to takie trudne, ale co wynika z doświadczenia wielu ludzi już właśnie w tym momencie rezygnuje. A szkoda, bo zamiast „zawalać” się terminami i postanowieniami, których i tak nie zrealizujemy, lepiej wypisać na kartce chociażby trzy rzeczy, które chcemy zrobić w najbliższym czasie.


I co ważne, żeby jakiś był pożytek z tego trzymać się tych postanowień, jak najbardziej poważnie. Oczywiście, jeśli mają to być realne zadania do wykonania to dobierzmy żądaną skalę trudności do konkretnego, przeznaczonego na ten cel, czasu. Planując wyremontować mieszkanie to przecież trzeba na to zagospodarować o wiele więcej czasu niż na niewielką korektę, przykładowo wymianę mebli do salonu.
salon
Author: POL-SKONE
Source: POL-SKONE
Róbmy tak z innymi zadaniami, gdyż ten sposób po prostu działa, jest bardzo realny i możliwy do spełnienia (zobacz całą galerię).

Możliwe, że nie jest tak efektowny, jak ten,zakładający, że w jakiś magiczny sposób wcielimy w życie wiele wymagających projektów. No tak, brzmi to ciekawie, ale naprawdę mierzmy siły na zamiary i zamiast marzyć o wielkich planach, a w konsekwencji nie zrealizować żadnego, lepiej skupić się konkretnie na kilku projektach, które możemy w pełni zrealizować.

Jeżeli omawiany materiał jest według Ciebie ekscytujący, to bez obaw zobacz także uwagi z serwisu (https://www.francke-art.pl/meble-metalowe/pomieszczenia/do-przedpokoju/) - one również są godne Twojej uwagi.

Po zrealizowaniu pierwszych zadań możemy przejść do kolejnych, i tak w kółko, aż zrealizujemy wszystko, czego tylko pragniemy.