Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nowoczesny sprzęt wideo - kręcenie filmów z drona pomysłem na biznes?

Obecnie dostęp do nowoczesnych technologii jest niezwykle duży i ludzie coraz chętniej to wykorzystują. Potrzeba przyznać, że wskutek tego tworzy się mnóstwo fascynujących firm, które trudzą się produkowaniem wideo na wymagania ogromnych marek odzieżowych czy firm produkcyjnych.
Telebim w Bogatyni
Source: www.medas-media.com.pl


Jest to bez wątpienia kapitalna opcja reklamy i promocji wśród możliwych klientów, którzy coraz nagminniej zwracają uwagę na nietypowe odmiany przekazu.


Trzeba przyznać, że obecnie coraz więcej osób rozszerza swoje umiejętności powiązane z fotografią czy też produkowaniem filmów. W ogromnym stopniu spowodowane jest to większą dostępnością tego typu sprzętów, jak kamery xiaoyi, jakie umożliwiają na kręcenie filmów faktycznie solidnej jakości. Dla ludzi pragnących zacząć swoją przygodę w tej dziedzinie będą one kapitalną alternatywą. Stosunek ceny do jakości jest jak najbardziej właściwy, co pozwala nawet osobom nie posiadającym innego sprzętu rozpocząć aktywność w tej sferze.


strony internetowe
Author: Chris Favero
Source: http://www.flickr.com


Dysk SSD Torqx TRB
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Nie sposób ukryć, że znakomitym sposobem na biznes są na obecną chwilę drony. Sposobność przygotowywania wideo systemy wideokonferencyjne za ich pomocą jest obecnie nadzwyczaj wartościowa i sporo firm chętnie stawia na kooperację z ludźmi posiadającymi sprzęt i uprawnienia. Jeśli chodzi o najciekawsze modele to zdecydowanie należy do nich dji phantom 4, który jest jednym z lepszych.
Rzecz jasna przekłada się to na jego cenę, niemniej ta inwestycja zwraca się bardzo szybko - wystarczy połączenie zdolności i pomysłowego myślenia.