Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najlepszych, najtrwalszych a także najtańszych kamer IP na rynku

Chciałbyś posiadać wspaniałą, lecz adekwatna do Twoich zarobków kamerę IP kompaktową? Zakosztuj markę Hikvision!


Przedsiębiorstwo Hikvision jest jednym spośród największych dostarczycieli usług z dziedziny urządzeń związanych z monitorowaniem obrazowym.
odkurzacz
Author: Twentyfour Students
Source: http://www.flickr.com


Ich głównymi dziedzinami są: rekordery analogowe, sieciowe, krzyżówki, cyfrowe serwery video, kartki kompresyjne, kamery IP (z angola: Ingress Protection) w wysokiej rozdzielczości, oraz kamerki obrotowe. My jednak skupimy się w tej chwili na pojedynczym z tych przykładów, a mianowicie kamerach IP o dobrej częstotliwości. Dokładnym dyskutowanym poprzez nas modelem tych kamerek zostanie Hikvision ds 2cd2012 i (precyzyjnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Author: Joshua Brown
Source: http://www.flickr.com


Model Hikvision ds 2cd2012 i bywa nowym produktem z serii HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamerka jest bardzo malutka (dosięga ledwie 14 centymetrów) oraz jest w stanie przeżyć bardzo wiele, gdyż nadaje się na zewnątrz, tak samo jak wewnątrz budynku. Zwarta budowa zapewnia ochronę dla kabelków i informacji zawartych wewnątrz niej. Kamera działa zarówno w dzień, jak w nocy z ratunkiem filtra podczerwieni, przekazując wspaniały widok nocą. Do samej kamerki dołączane bywają w szczególności: płyta instalacyjna i dławnica razem z uszczelkami.

Obecnie oceń (www.reklamywiktor.pl/oferta/oferta-pracowni-reklamy-wiktor.html) ten tekst, który jest niezwykle interesujący. Zrób to już teraz! Przekonasz się, że rzeczywiście należy to zrobić!

Koszt tej kamery miota się w okolicy 800 - 900 złotych, więc jak na kamerkę o tego typu parametrach nie jest droga.
Zharmonizowana z każdym rodzajem urządzenia, zadowoli"uraduje każdego kto ceni samemu sobie jakość za niezbyt wygórowaną kwotę, więc nie lękaj się oraz zakup swoją kamerkę już w tej chwili!