Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Znajdź energię znowu

Kochałeś twoją robotę? Była dla ciebie poświatą? A po dwunastu latachIwiosnach zauważasz niespodziewanie, że wyśniony zawód rozpoczyna ciebie denerwować i coraz ciężej jest tobie utrzymać zdenerwowanie na wodzy.


użytkownik
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ogłaszasz, że się zmęczyłeś i pragniesz rzucić wszystko. zaczekaj! Istnieje ratunek na to abyś znowu dostał witalność.


urlop zdrowotny
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com


Jeśli jesteś nauczycielem, prokuratorem, sędzią, czy kontrolerem i robota codziennie przeciąża ci psychikę, to znane, że po wieloletnim pozostawaniu pośród istot, za jakie jesteś odpowiedzialny, odczuwasz wyczerpanie, a nawet jesteś chory. Masz niemniej do zastosowania rozwiązania, które dopomogą ci stanąć na nogi. Jednym z nich jest urlop zdrowotny, który dyrektor szkoły udziela na podstawie oświadczenia lekarskiego. Prawidłowo wykorzystany urlop dla podreperowania formy na pewno pomoże tobie zregenerować siły i sprawi, iż ze wiosennym duchem przybędziesz do ulubionej pracy. Odpoczynek dla naprawienia formy jest płatny i podczas jego trwania przysługują ci kompletne świadczenia i dodatki. Żeby jednak urlop zdrowotny prawdziwie odnowił ci formę i nie przerodził się w próżniactwo, zaaranżuj go z głową.


Ustal, co chciałbyś ożywić? Może zaczniesz przemieszczać się na rowerze i znajdziesz czas na gotowanie zdrowych posiłków? Znajdziesz na nowo wartość w pospolitych sprawach? Miej na uwadze, tylko że urlop zdrowotny, choć jawi się zbliżony, nie jest urlopem wyjazdowym więc nie możesz jechać na wakacje.

Tylko teraz oceń orzeszek kask ten tekst, który jest niesamowicie ciekawy. Wykonaj to już w tej chwili! Przekonasz się, że faktycznie należy to zrobić!

Poza tym to jednak również jest odpoczynek. Chwyć płomień znowu i powróć.