Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nie masz pracy? Udaj się na szkolenie z testowania aplikacji mobilnych, a robotę odnajdziesz ekspresowo

Kłopot ze znalezieniem pracy ma teraz faktycznie mnóstwo naszych rodaków. Powodem tego zazwyczaj są nazbyt duże potrzeby chlebodawców, brak ofert pracy w naszym zawodzie czy przeraźliwie niska wypłata.


O ile i Ty jesteś w gronie takich ludzi to koniecznie warto wziąć sprawy w swoje ręce.


elektryczność
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com


Nie możesz czekać na to, aż ni stąd ni zowąd znakomita oferta spanie Ci z nieba, gdyż tak najprawdopodobniej się nie stanie. Ważne jest, aby więc uzbroić się w szczególności w cierpliwość i pomyśleć w jaki sposób wybrnąć z tej sytuacji. My rekomendujemy Ci wzięcie udziału w ponadplanowych warsztatach i wykładach - każdy dodatkowy certyfikat objawia, iż jesteś człowiekiem ambitnym, robotnym oraz dążysz do wskazanych celów. Musisz jednak wybrać taki kurs, który będzie złączony nie tyle z Twoją pracą co z Twoimi hobby. Jeżeli uda Ci się złączyć pracę z hobby to będziesz najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wszystkim wielbicielom IT usługi it dla firm warszawa rekomendujemy szkolenie testowania aplikacji mobilnych, które odbędzie się już za niedługo w Twoim miasteczku. Poznasz podstawowe założenia aplikacji mobilnych i dowiesz się, jakim sposobem je testować, aby wykryć wszelkie ewentualne błędy.
Jeżeli lubisz laptopy, smartfony oraz nowoczesną technikę to przeszkolenie to bez wątpienia jest dla Ciebie.


Liczba miejsc jest ograniczony, w związku z tym kto pierwszy ten lepszy. Już dziś zajmij miejsce dla siebie! Możesz mieć niemal 100% pewność, że po ukończeniu takiego kursu uda Ci się odnaleźć ciekawą pracę.