Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób postęp w technologii wpłynął na jakość filmów oraz fotografii? Jakie urządzenie wiele zmieniło w tej kwestii?

Dzisiejsze możliwości technologiczne dają możliwość wcielić w życie sporo ciekawych pomysłów, jakie jeszcze do niedawna były niewykonalne. To na pewno powoduje, że można mieć zaskakujące efekty własnej pracy.


Jakie warto wymienić przykłady?
Na pewno kiedy chodzi o filmowanie oraz zdjęcia, to tutaj sporo zmieniło się na plus. Odkąd mamy drony, to filmowanie z powietrza stało się rzeczą normalną. Na początku jakość takich zdjęć oraz filmów nie była jakaś świetna, lecz z czasem otrzymano świetne efekty, które wykorzystywane są także do kręcenia filmów. Wiele zmieniło wynalezienie dobrej jakości stabilizatorów, które sprawiły, iż kamera nie przejmuje wstrząsów, lecz jest tak przymocowana, iż obraz posiada świetną jakość. To pozwoliło na wykorzystanie drona do profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i robienia profesjonalnych filmów.


zdjęcia z powietrza
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital


Zdjęcia z powietrza nie są już tak kosztowne, jak to było kiedyś. Dawniej, jeśli ktoś miał potrzebę wykonać takie fotografie musiał wynająć przykładowo helikopter, na jakiego pokładzie wykonywało się pożądane ujęcia. Było to bardzo kosztowne i czasochłonne. Dziś, kiedy używamy drona, to zdjęcia z powietrza robi się też przy okazji różnych uroczystości rodzinnych. Coraz bardziej popularne staje się korzystanie z takiego urządzenia w czasie wesel.

Bardzo zalecamy tę witrynę wszystkim, którzy bez efektów szukają artykułów o podobnej tematyce i które są tak samo nietuzinkowe. Kliknij i sprawdź!

W taki sposób młoda para ma jedyną w swoim rodzaju pamiątkę, całkowicie inną od klasycznych zdjęć.


Dlatego też wiele ludzi wybiera taką usługę. Szczególnie, że ceny są już bardziej przystępne, ponieważ konkurencja na rynku stale się zwiększa.