Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czym są filtry HEPA i do czego one w ogóle codziennie służą różnym ludziom?

Niektórzy ludzie gdy mówią, że idą na grzyby, raczej nie zamierzają iść do parku. Wystarczy im zwyczajne włączenie klimatyzacji w swym samochodzie.
Jeżeli Ty do takich ludzi się nie wliczasz, na pewno zainteresuje Cię ten oto artykuł.


mechanizm
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com


Również w innowacyjnych układach klimy jak i w nowo powstałych odkurzaczach używa się tzw.

Czy tego rodzaju wzmianka wywołała u Ciebie ciekawość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten bardzo w serwisie (https://media-max.pl/category/multimedia). On z pewnością także jest wart poznania.

filtry HEPA. To w najwyższym stopniu wydajne na calutkim świecie wyjście, jakie poświęcane jest nie tylko dla alergików, lecz również dla wszystkich innych osób. Wszakże większość z nas mamy swoje dzieci, zatem powinno nam zależeć na zapewnieniu im oraz naturalnie także i sobie, jak najwłaściwszych czynników bytowych. A filtry HEPA to bezdyskusyjnie zagwarantują. Przynajmniej jeśli idzie o możliwość oddychania naprawdę bardzo czystym tlenem.

Interesująca informacja? Jeżeli tak sądzisz, ponadto wejdź na ten odnośnik - znajdziesz o wiele więcej w ofercie (http://firetms.com/pl/blog/harmonogram-pojazdow-i-kierowcow/), która odnosi się rozpatrywanej tu problematyki.

Wszakże czym w zasadzie są te filtry HEPA? Otóż są to w najwyższym stopniu skuteczne filtry na calutkim świecie.


Zwykle stosuje się je do zastosowań profesjonalnych, przykładowo w awionetkach lub statkach gwiezdnych, jednak szary osobnik na co dzień spotyka filtry HEPA przykładowo w samochodowej klimie albo w dobrym odkurzaczu. A z czego wytwarza się filtry HEPA? To niezwykle interesująca kwestia, albowiem filtry HEPA to sprasowane 3 warstwy szkła posiadającego tak zwane pory o wielkości 0,3µm. Jedna warstwa powinna pochłaniać zapachy. Warstwy te są ze sobą połączone za pomocą sztucznych żywic.
Fitry HEPA mogą zatrzymać komórki bakterii, pierwotniaków, kurz, grzyby, a także wirusy. A co znaczy abstrakt filtry HEPA? Wywodzi się on od anglojęzycznych wyrazów High Efficiency Particulate Air i znaczy: filtr wykorzystywany do dezynfekcji powietrza.