Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Co jesteśmy w stanie zyskać dzięki ujęciom z drona? Jakie to są zalety? O czym dobrze wiedzieć?

Dawniej ujęcia z lotu ptaka pozostawały wyłącznie dla ekip filmowych i to takich z dużym budżetem. Musieliśmy wynająć helikopter, umieścić tam kamery i operatora, który stworzy ciekawe ujęcia, którymi będzie można się pochwalić.


Jak wiele to kosztowało wiedzą jedynie osoby, które brały udział w tego typu projektach.

Jeżeli analizowana kwestia okazała się dla Ciebie istotna i masz chęć ją przestudiować również od innej strony, zobacz więcej w witrynie - ona też ją opisuje.

Jedno jest jednak pewne, normalnego śmiertelnika nie stać na tego typu rozwiązania, dzisiaj jest jednakże zupełnie odmiennie, a to dzięki tak zwanym


tzw. bezzałogowym statkom powietrznym, czyli dronom.


drony sklep
Author: homard.net
Source: http://www.flickr.com


Drony w ostatnim czasie zrobiły niemałą furorę, a to z tego powodu, że są już powszechne, tak więc również ich ceny bardzo spadły. Oczywiście istnieją różnorodne modele, lecz jak drony sklep z takimi urządzeniami ma naprawdę dużo do zaoferowania, droższych i tańszych modeli, tak więc każda osoba, z dużym czy mniejszym budżetem jest w stanie sobie pozwolić na ich kupno.


design
Author: Falcon® Photography
Source: http://www.flickr.com


Drony wykorzystywane są w wielu dziedzinach, najbardziej często do prywatnych celów, do uwieczniania różnych wydarzeń w życiu. Występują więc na urodzinach, zabierane są na wycieczki, wszędzie tam, gdzie idealne ujęcia uatrakcyjnią określone wydarzenie. Są jednak równie często stosowane przez firmy, jakie planują reklamować swoje usługi, ukazać swoją firmę jak najlepiej. Wspaniałe ujęcia z drona są nie do podrobienia, odmiennym sposobem nie uzyskamy tak genialnego efektu.
A to przecież bardzo istotne dla każdej organizacji, jaka chce zaprezentować swoje usługi jak najatrakcyjniej, oryginalnie, efektownie, jako coś ciekawszego niż konkurencyjna oferta. Nie dziwi więc, że coraz więcej firm to wybiera.