Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Adekwatne zabezpieczenie smartphona podczas codziennego użytkowania

Aktualnie praktycznie każdy człowiek posiada telefon komórkowy najnowszej generacji. Bieżące warianty pod względem osiągów znacznie wyprzedzają swoje dawne odpowiedniki, jednak razem z nagromadzeniem pobocznych funkcji większość współczesnych telefonów charakteryzuje się słabą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.


Okno programisty
Author: Linux Screenshots
Source: http://www.flickr.com


Upadki, zabrudzenia są zdolne efektywnie wyłączyć smartphona z obiegu pozostawiając użytkownika odciętym od świata. W efekcie różnego rodzaju case’y jak case LG K4 do popularnych modeli cieszą się nieustannie rosnącą popularnością.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis, który na pewno Cię zainteresuje. Nie zwlekaj dłużej! Wykonaj to natychmiast! Zapewne nie będziesz żałować.

Nowa obudowa to już nie tylko potencjalna opcja do kupienia, lecz artykuł podstawowy dla dowolnego właściciela nowoczesnego smarphona. Bez takich narzędzi jak case LG K4, na własne życzenie skracamy żywotność naszego aparatu oraz kusimy poważną awarię.


wideo
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Case do smartphona nie jest wyłącznie elementem ochronnym. Prezencja aparatu ma tutaj zasadnicze znacznie. Współczesne telefony charakteryzują się designerskim wyglądem, w rezultacie ochronna „zbroja” musi być nie tyle funkcjonalna, co dawać możliwość na pełniejsze wydobycie cech wizualnych komórki oraz lepiej przedstawiać indywidualne preferencje posiadacza. Rynek odpowiada na zmieniające się potrzeby w sposób zdecydowany. Punkty sprzedażowe zarówno stacjonarne oraz internetowe nieustannie przeżywają zalew nowych produktów mających za zadanie zapewnienie telefonowi ochrony podczas codziennego użytkowania oraz zjawiskowej prezencji. Warianty takie jak: obudowa do Alcatel Pixi 4 5" znajdują się na szczytach wielu list zakupów z racji swojej niezawodności oraz zdolności do lepszego spersonifikowania prezencji komórki przez użytkującego.
Obudowa do Alcatel Pixi 4 5" to jedynie jednostkowy przykład – na rynku oferowanych jest całe multum zróżnicowanych case'ów, które pozwolą nam cieszyć się odpowiednią funkcjonalnością naszego telefonu w dowolnych warunkach, bez ciągłego uczucia strachu.