Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czas wybrać fotografa ślubnego

Dobór ślubnego fotografa a także kamerzysty jest najtrudniejszy. Rezultat ich pracy widoczny jest dopiero po uroczystości i wówczas widać, czy był dobry.


To nie orkiestra albo DJ, którzy mają ułożony scenariusz a także repertuar na każdą możliwość.


zdjęcia
Author: unicron1bot
Source: http://www.flickr.com


To nie salon sukien ślubnych, który pokazuje tę sukienkę, którą zadysponujecie. To w końcu nie restauracja, która działa zawsze w takich samych okolicznościach, natomiast kuchni i kelnerów nic nie zdumieje. Fotograf uzależniony jest od całej masy elementów, które mają oddziaływanie na końcowy wygląd zdjęć. Najważniejsze z nich to aura, oświetlenie świątyni i sali weselnej i zachowanie się weselników.


projekt
Author: Republic of Korea
Source: http://www.flickr.com


Miejmy na względzie, że zdjęcia prezentowane nam w portfolio, są dokładnie fotografiami z portfolio – najlepszymi z najlepszych i nierzadko wykonanymi w najbardziej optujących okolicznościach. Kierujmy uwagę na miejsce, w którym spotykamy się z fotografem. Jeżeli poprosi nas do własnego biura, to znak, że prawdopodobnie zajmuje się on zawodowo fotografią i nie rozpatruje jej, jako dodatkowego źródła dochodu. Wywnioskować stąd możemy, że poświęci więcej swego czasu na obróbkę fotografii, niż np. piekarz jedynie dorabiający sobie na weselach. Sporo fotografów spotyka się ze swymi klientami w rozmaitych restauracjach. Po zachowaniu, odzieniu a także manierach fotografa nie wydedukujemy, czy robi doskonałe zdjęcia. Rzadkie są jednakże sytuacje, żeby dobry fotograf ślubny nie znał fundamentalnych zasad kultury.
Jeżeli podczas spotkania zachowuje się grubiańsko, zaś jego ubiór budzi nasze obiekcje, musimy rozważyć czy nie będziemy musieli się za niego wstydzić w świątyni oraz na weselnej sali.