Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Opieka nad niemowlakiem jest bardzo absorbująca, dlatego warto kupić przyrząd, który da nam możliwość słyszeć dziecko z każdego pokoju w mieszkaniu

Twierdzi się, że opieka nad noworodkiem to zatrudnienie na pełen etat. Należy je przecież często karmić i przebierać. Jednakże, nawet gdy śpi, należy je doglądać.


Często gdy niemowlaczek śpi, jego matka ma możliwość na chwilę także zrelaksować się albo zająć się kilkoma istotnymi sprawami.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Author: Samsung
Source: Samsung


Wyposażenie
Author: OiMax
Source: http://www.flickr.com/


Ma czas odrobinę ogarnąć mieszkanie albo upichcić obiad. Jednak instynkt macierzyński każe jej, co kilka minut zaglądać do pokoju niemowlaka. Chce spraWDzić czy wszystko jest w porządku. Jeżeli przykładowo matka znajduje si w kuchni i gotuje obiad, a dziecko śpi w odległej części mieszkania, to może nie dosłyszeć jego płaczu. Aby nie kursować zbyt często do pokoju i słuchać pod drzwiami, można po prostu kupić sprzęt, który da nam możliwość słyszeń nawet oddech (ozonator powietrza domowy) naszego maleństwa. Elektryczna niania jest fantastycznym wynalazkiem. Jest lekka i dlatego możemy z nią przemieszczać się po naszym mieszkaniu. Mamy możliwość pójść z nią do kuchni i nawet do łazienki. Powinniśmy wybrać takie urządzenie, które posiada duży zasięg. Szczególnie przyda się to tym rodzicom, którzy mają dom. Istnieją też takie elektryczne nianie, które posiadają funkcję słyszenia dziecka, ale także mówienia do niego. Zalany łzami dzidziuś, gdy usłyszy głos mamy, może się uspokoić i nie będzie czuł się zagrożony i opuszczony.
W tym czasie matka zdąży dotrzeć do pokoju z drugiej części domu. To da jej możliwość, by zapanować na krótki moment nad kwileniem maluszka. Nie będzie zatem musiała rzucać wszystkiego, by od razu do niego biec.