Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Czy interesuje nas tania komórka?

Nieraz okazuje się być tak, że działamy w takich warunkach, że nie pragniemy w nie zabierać kosztownego telefonu, bojąc się, że nam się on zniszczy. Dlatego dobrym rozwiązaniem okazuje się być zakupienie telefonu niedrogiego, bardzo wytrzymałego, którego nie będzie nam szkoda, jeśli coś niedobrego rozpocznie się z nim dziać.


Która tania komórka ma możliwość nas zaciekawić?


Potrzeba zaznaczyć, że starsze telefony, które nie mają aż tak wielu rozbudowanych opcji, będą kosztować dużo mniej niż te najnowsze gadżety.


Taka tania komórka może się sprawdzić do pracy w kurzu oraz pyle, bo będziemy wiedzieli, że jest odporna na takie rzeczy, a dodatkowo w razie czego nie będzie nam żal, że się zepsuła. Co więcej, gdy własne potomstwo wyjeżdża na obóz i pragniemy mieć z nim kontakt, to taka tania komórka również może okazać się być dobrym rozwiązaniem, bo nie będziemy się niczym martwić, w razie gdyby się zgubiła.


Szyfrowana pamięć Crypto Drive
Author: OmniPro PR
Source: OmniPro PR
Telefon klapka to ciekawe rozwiązanie


Szukając małego telefonu, który wspaniale pomieści się w kieszeni od spodni, obowiązkowo powinniśmy spojrzeć na takie telefony, które są składane. Dobrym rozwiązaniem ma szansę okazać się być tu telefon klapka, który po zamknięciu nie bierze dużo miejsca, a w dodatku klapka nachodząca na klawisze daje nam gwarancję, że niczego przez przypadek nie wdusimy.

Kliknij ten link i sprawdź tutaj (a-pro.pl/uslugi-elektryczne/) dodatkowe informacje na ten temat - one z całą pewnością Cię zainteresują, więc nie zwlekaj zbyt długo:)

Trzeba zobaczyć jak przedstawia się taki telefon klapka, bo ma szansę się okazać, że bardzo przypadnie nam on do gustu.


Koniecznie spójrzmy jakie posiadamy tutaj ewentualności, gdyż telefonów do wyboru istnieje wiele, wystarczy tylko, że dokładnie się im przyjrzymy oraz wybierzemy ten odpowiedni.