Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Agencja aktorska jako szansa uczestniczenia w reklamie

Istnieje wiele osób, które pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, rozwijać się aktorsko, lub poznać telewizję i kino od kuchni.


Agencja filmowa Katowice trudni się poszukiwaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, najmłodszych i młodzieży, ludzi dorosłych, oraz modeli.
pralka
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com


Jej specjalnością jest odkrywanie nowych talentów i nowych twarzy. Agencja kooperuje z wytwórcami filmów fabularnych, różnych seriali, również reklam. By zrobić karierę w show biznesie trzeba uzbroić się w cierpliwość i brać udział w wielu spotkaniach. Casting to okazja do ukazania siebie tym, którzy szukają pracowników. Zwykle planuje się castingi dla modelek, castingi fotomodelek, castingi do filmów, lub castingi do filmów reklamowych, jednak zdarzają się także przesłuchania do kapeli muzycznych, castingi dla tancerzy do teledysków i tras koncertowych różnych grup, przesłuchania muzyczne różnego gatunku, a również przesłuchania dla dzieci i noworodków do projektów rozrywkowych, lub do reklam. Na ogół urządzane są w kilku dużych miastach w całej Polsce. Na casting może przyjść każdy, kto dopełnia wyznaczone żądania.


Na sfinalizowanie przesłuchania komisja wybiera, na ogół posiłkując się zdjęciami, czy też nagraniami z kamer video, jedną, albo parę osób, jakie wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, czy reklamie. Agencje urządzają także pojedyncze i grupowe warsztaty z aktorstwa przeprowadzanie przez najlepszych fachowców.
Wiek, płeć ani praktyka nie mają znaczenia. Ażeby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani cudownej urody. Wystarczy zgłosić się do agencji aktorskiej, rzetelnie chodzić na castingi.