Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W dobie nowoczesnych rozwiązań wszystko ulega ciągłym ulepszeniom

Nie omijają one absolutnie żadnej gałęzi. Najnowocześniejsze rozwiązania bardzo chętnie są stosowane też w szkolnictwie i to nie tylko przez wykładowców, lecz także przez samych uczniów.


Kiedyś aktywność ucznia przejawiała się zwłaszcza przez realizowanie na ochotnika referatów z określonego tematu.
Oracle
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com


Praca taka okazywała się niebywale żmudna - trzeba było najpierw zarezerwować sobie czas na poszukanie koniecznych do tego inFormacji - jasne, że bez internetu, który w tamtych latach po prostu nie istniał, a następnie ze zdobytych informacji złożyć jakąś zgrabną całość. Obecnie nikt już takiej czasochłonnej pracy raczej nie miałby ochoty wykonywać, nawet za obietnicę celującej oceny. Jak to wygląda teraz? Obecnie taki referat to najczęściej prezentacja multimedialna, do której odtworzenia wystarczy specjalny rzutnik. Co to dokładnie takiego? Taki rzutnik to nic innego jak urządzenie projekcyjne służące do wyświetlania na ścianie albo właściwym ekranie projekcyjnym. Wskazane jest zaznaczyć, że rzutnik ma zastosowanie nie tylko w szkolnictwie, lecz również na wszelakiego rodzaju konferencjach lub też szkoleniach.

Zdecydowanie przeczytaj aktualny materiał (https://rfid.zone/wiedza/) na omówiony tutaj temat. Nie daj się wyprzedzić innym! Popraw swoje informacje na ten temat.

To zdecydowanie ułatwia wszystkim pracę.
Korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i sami bardzo dawno to dostrzegliśmy. Nie boimy się korzystać z tych dobrodziejstw techniki, ogromnie często ją wykorzystujemy i to się chwali. W końcu to nam powinna ona służyć.