Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Wybieramy telefon. Jakimi rzeczami się kierować w czasie szukania dobrego telefonu dla siebie?

W obecnych czasach telefon jest przedmiotem, który posiada prawie każdy człowiek. Bardzo trudno jest wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez niego. Na rynku jest sporo produktów tego typu, co niestety może utrudniać dokonanie wyboru.


Na co zwrócić uwagę?
Huawei
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Od mnogości firm, a co dopiero modeli kręci się w głowie. Niektóre są znane, jak Huawei, kolejne z kolei dopiero zaczynają wchodzić na rynek. Myśląc nad tym, jakiego typu produkt kupić dobrze jest określić swoje możliwości pod kątem finansowym. Kiedy to zrobimy to uda się zawęzić pole poszukiwania. Wszak wiadomym jest, iż istnieją modele, które nabędziemy za niewielką kwotę oraz te za parę dobrych tysięcy. Ponadto trzeba dobrze przemyśleć jakie mamy potrzeby. Niektórzy uważają, że telefon powinien po prostu służyć do dzwonienia i pisania krótkich tekstów SMS. Inni natomiast chcą korzystać z ogromnych możliwości, które dają różnego rodzaju Aplikacje. Rzecz jasna wszystkich nie będziemy w stanie ściągnąć na telefon, jednak gdy mamy w planach mieć ich sporo, to dostępna pamiętać powinnam być parametrem, na jaki trzeba zwrócić uwagę.


Dziecko z pluszakiem
Author: Miles Bannan
Source: http://www.flickr.com


Warto wiedzieć, że sporo z aplikacji działa na danym, a czasami jedynie na jednym systemie operacyjnym. W tym wypadku na pierwszy plan wychodzi Android. Z tego też względu, gdy będzie nam zależeć na konkretnym dodatku, jakiego obecnie używamy, to warto spraWDzić, czy po zmianie telefonu również nie będziemy mieć z tym problemu.


Może okazać się, iż konkretna aplikacja jest stworzona tylko na jeden aplikacje biznesowe operacyjny i nie będziemy w stanie pobrać innej wersji. To jedynie kilka rad, jednak pomogą one trochę w dokonaniu wyboru.