Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Co to jest ortofotomapa i kto może ją profesjonalnie wykonać?

Jeżeli spotkałeś się z takim pojęciem jak ortofotopama, to z pewnością pamiętasz, że określenie to jest aktualnie używane przeważnie w związku z wykorzystywaniem tego typu narzędzia jak dron.


Przy jego pomocy wykonywane bywają loty na wys.
Głośniki Sweex Arena
Author: Sweex
Source: Sweex


rodzice
Author: The National Guard
Source: http://www.flickr.com


od trzydziestu do czterystu m. Drony te są wyposażone w wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, dzięki jakiemu mogłyby być wykonywane w ustalonych odstępach czasowych m.in.

Chodź tutaj oraz zobacz dodatkowe informacje (https://kamrec.pl/dlugopisy-z-kamera) w odniesieniu do niniejszego wpisu. Przeczytasz w tamtym miejscu zbliżone publikacje, które niewątpliwie Cię będą ekscytować!

fotografie lotnicze konkretnych fragmentów określonego obszaru. Tego typu mapy z drona mogłyby być robione na zamówienie spółek architektonicznych albo geodezyjnych, a w wypadku rolników m.in. dla prywatnych gospodarstw rolnych. Na takich zdjęciach można by dodatkowo umieścić współrzędne terenu lub punkty tzw. osnowy geodezyjnej. Możliwe jest dokładne oznakowanie na fotografiach posiadłości na kilka sposobów, np.: wydzielenie konkretnego obiektu od reszty otoczenia za pomocą odmiennej kolorystyki lub np. ramki, jaka określa granice danej nieruchomości.


Innymi słowami firma, która mogłaby zająć się przygotowywaniem tego typu map, może dojechać w każde miejsce, stworzyć odpowiednią dokumentację oraz przekazać nie "opracowane" bądź fotografie, jakie były poddane już obróbce komputerowej. Co bardzo istotne, prace mogłyby być wykonane w trudno dostępnym terenie o ograniczonym miejscu na start.
Oczywiście taka firma oferuje oddanie całkowitych praw autorskich do wykonanego materiału. Klient spółki, jaka wykonuje mapy z drona może mieć nadzieję na całkowitą współpracę na każdym etapie wykonywania projektu.