Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Odkurzacz centralny - czy się opłaca?

Układ centralnego odkurzania pozwala nie tylko prędzej, gruntowniej jak też wygodniej uprzątnąć dom aniżeli standardowy odkurzacz. Jest oprócz tego nieomalże całkiem bezgłośny i eliminuje z wnętrz wszelkie, wręcz najdrobniejsze zanieczyszczenia, co ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku alergików.


Takie odkurzacze na początku montowano w hotelach czy też obiektach przemysłowych.
porady
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl


Do naszych domków trafiły raptem parę lat wstecz i od razu zaczęły cieszyć się dużą wziętością. Współcześnie wielu inwestorów stawiających domy rozpatruje je jako standard. Nie da się ukryć, iż będzie to rozwiązanie droższe od zwykłego elektroluksu (rozkład instalacji i kupno jednostki centralnej to koszt od paru do nawet kilkunastu tysięcy złotych), jednakże ma praktycznie same zalety. Odkurzacz klimatyzacja szczecin centralny jest cichy, ma ogromniejszą moc, co skraca czas porządkowania, zaś leciutkie, giętkie, podłączone do ulokowanych w ścianie gniazd węże jakie dopełnia szufelka automatyczna, umożliwiają błyskawicznie oraz bez trudu dojść do każdego zakamarka naszego domu.


deszczowa pogoda
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com


technika


Jest do tego niesłychanie uniwersalny – można go użyć też do porządkowania pomieszczeń gospodarczych, balkonów, garażu, samochodu, a nawet – po podłączeniu do systemu separatora – potłuczonego szkła bądź popiołu z kominka. Przy nim głośne, klasyczne odkurzacze, jakie musimy nosić na piętro, często potykając się przy tym o przewód zasilający, to relikt przeszłości.
Nawet droższe modele posiadają o wiele mniejszą siłę ssącą, nie są w stanie przefiltrować wszystkich zanieczyszczeń (zassane powietrze powraca z powrotem do wnętrz) jak też wymagają częstszej wymiany worka.