Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dokumentacja techniczna fundamentem każdego projektu

Żaden rozbudowany projekt nie będzie w stanie obyć się bez dobrej i starannie przygotowanej dokumentacji technicznej. Bardzo często wygrana danego przedsięwzięcia jest wręcz uzależniony od faktu powstania takiej dokumentacji, do której w każdej chwili istnienia projektu mamy możliwość się odnieść i uzyskać wszystkie niezbędne informacje.
obsługa it
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Areva
Author: Laineema
Source: http://www.flickr.com


W dużych firmach, w których realizowane są skomplikowane projekty, kluczowe może się również okazać umiejętne i wydajne zarządzanie dokumentacją techniczną. Nawet idealnie wykonana dokumentacja techniczna może okazać się niewiele pomocna, jeśli nie jest w możliwie przystępny sposób dostępna i administrowana. Niezmiernie pomocne mogą okazać się fachowe aplikacje do zarządzania dokumentacją, jakie w prosty sposób ułatwiają całemu teamowi dostęp do repozytorium pożądanych plików. Dobrze skonstruowany system i jego administrowanie w znaczny sposób wspierają codzienne funkcjonowanie biznesu.


Świetnym rozwiązaniem w tym wypadku może okazać odpowiednio dobrana obsługa IT naszego przedsiębiorstwa. Zarówno system do zarządzania dokumentacją techniczną jak również wiele innych aplikacji, które działają w naszej firmie musi być obsługiwane i utrzymywane przez kompetentny personel. Dobrze jest pamiętać w tej sytuacji o coraz bardziej popularnym rozwiązaniu którym jest outsourcing usług informatycznych. Jest do świetne rozwiązanie tak dla małych jak i dużych biznesów, jakie nie chcą inwestować czasu jak i większych środków na tworzenie swojego działu IT.
Wykwalifikowana firma jest w stanie nas wesprzeć w zakresie prac IT, zaczynając od tworzenia zleconego programu komputerowego aż po wsparcie techniczne i administrowanie serwerami jak również bazami danych.