Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Poziom wilgoci w naszym domu ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia

Sezon ogrzewania, to trudny okres, dla tych wszystkich dbających o stan wilgotności w powietrzu w swoim mieszkaniu.


Zimą musimy wszak zatroszczyć się właściwą temperaturę w naszych mieszkaniach.
Co należy robić, jeśli używanie C. O., powoduje bardzo drastycznie osuszenie powietrza? Odpowiedni poziom wilgotności w pokoju ma wpływ nie tylko na wygodę pracy, nauki czy wypoczynku, ale daje szansę także zachować naturalne funkcje ochronne błony śluzowej w nosie oraz przewodów oddechowych. Bardzo często nie mamy pojęcia, iż w tym okresie nie rzadko możemy zapadać na różne dolegliwości, właśnie z takich przyczyn.


Świetnym rozwiązaniem, mogą okazać się nawilżacze powietrza - . Urządzenia te służą do podtrzymywania w pomieszczeniu odpowiedniego poziomu wilgotności atmosfery.

Szalenie interesującym zdał Ci się ów wpis i podane tu wiadomości? To fantastycznie! Wejdź w ten link i przejdź na inny adres tej podstrony (https://c-l.pl/inicjatory-reakcji/).

Większość z nich może być znakomicie użyta również do inhalowania, aromaterapii czy choćby jonizacji. Takie najprostsze rozgrzewając się tworzą cieplutką mgiełkę z wody, która wyrzucają z nawilżacza do pomieszczenia. Mgiełka, oprócz cech nawadniających ma możliwość też wypełniać pokój świeżym aromatem. W sklepach kupimy także nawilżacze ultradźwiękowe oraz te z funkcją jonizacji.


kabel ethernet
Author: Alan Rampton
Source: http://www.flickr.com


Po drugiej stronie mamy problem z wilgotnością. Osuszanie powietrza - osuszacz powietrza wydaje się tak samo ważne jak jego nawilżenie. W tym przypadku najprostszym sposobem jest nagrzanie powietrza wewnątrz do odpowiedniej temperatury.
Jeśli pomimo to, w naszym mieszkaniu jest zbyt duży poziom nawilgocenia należy zasięgnąć rady budowlanej. Całościowe osuszanie wnętrz a nawet całego domu okazuje się być już złożoną czynnością.