Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Dodatkowa aktywność możliwością do sukcesu w pracy

Wykonując pracę z pasji tracimy nie wyłącznie osiem godzin na dobę, ale w każdej wolnej chwili poszerzamy swoja doświadczenie. Chcemy być bezbłędni. Zniszczyć rywali. Cieszyć się uznaniem. Zdobyć jak najlepszą pozycję.
fotografia - firma
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com
aktualnie nie wystarczy przyjść do pracy. Sławne powiedzenia PRL już dawno nie funkcjonują. Teraz należy wykazać się studiami i doświadczeniem podczas procesu rekrutacyjnego. Same wykształcenie wyższe nie jest wystarczające.

Aktualnie niełatwo jest znaleźć naprawdę nietuzinkowy materiał. Jeżeli masz analogiczny kłopot, to zalecam ten tekst. Są tam zawarte ekscytujące wiadomości.

Stosownie do swojego kierunku edukacji należy rozpoczynać ciekawe formy działalności np. będąc studentem informatyki poprzez konkursy programistyczne. Uzyskujemy praktykę, wchodzimy w atmosferę danej branży, a może poznamy niedalekiego pracodawcę. Jest to świetne rozwiązanie na dowolnym etapie studiów. Podobnie jest z uczestnictwem w wszelkiego typu wydarzeniach i imprezach np. hackathon (zobacz hackathony we Wrocławiu). Poznajemy środowisko, zacieśniamy kontakty.


Już jako pracownik powinniśmy nadal zgłębiać teorię poprzez konkursy programistyczne. Uczestniczą w nich poszerzamy wiedzę, a dodatkowo możemy zdobyć cenne nagrody, nie zawsze materialne - zobacz: . W dziedzinie tak specyficznej i prężnej jak informatyka nie można dopuścić na trwanie w miejscu.

To warte przeczytania (https://www.happytree.com.pl/oferta/archiwizacja-dokumentow/) teksty, więc nie ociągaj się i przeczytaj je - to pokrewna problematyka, która jest z pewnością godna zainteresowania.

Jeśli nie będziemy na bieżąco trafi się pracownik o wyższych kompetencjach z najświeższymi nowinkami. Dlatego bardzo istotne jest czynny udział w branży. Niektóre eventy są wręcz obowiązkowe tj. hackathon. Obecnie jest wiele odmian tego typu eventów i na pewno przy odrobinie chęci znajdzie się pasujący termin oraz miasto, aby wziąć udział.