Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Garderoba – jak go dobrze dobrać do każdej sytuacji?

O tym, jak niezwykle istotne jest, by umieć dobrać strój do każdej okoliczności, nie trzeba na pewno nikogo przekonywać. Przecież od dawna wiadomo, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Każdy z nas ma jakąś opinię na temat spotkanych w różnych okolicznościach osób. Tak samo każdy z nas sam jest na co dzień oceniany – przez kolegów, współpracowników, nauczycieli, najbliższych, przez potencjalne sympatie. A w związku z tym, jakie podejście mają do nas inni ludzie, niemało może zależeć.

Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy chociażby bywa tak, że ktoś zamierza powierzyć nam jakieś kluczowe zadanie, mające ważny wpływ na całą naszą późniejszą karierę. Okazuje się jednak, że nie sprawiamy w jego opinii wrażenia osoby godnej zaufania – i zadanie to zostaje przekazane koledze z biurka obok. Nie mówiąc już nawet o randkach, na jakich przecież przez cały czas jesteśmy oceniani. Nie chciałbyś zapewne, aby miłość twojego życia przeszła obok ciebie mimochodem, ponieważ założyłeś mało eleganckie spodnie męskie lee? W jeansach nie ma rzecz jasna nic złego. Nawet hip hop ubrania w wielu sytuacjach nie przeszkadzają, sprawdź: oferta ubrań hip hop . Pamiętajmy jednak, że to na co mogą sobie pozwolić dzieci, czy nastoletnia młodzież, nie przystoi już dorosłej osobie. Każdy z nas ma własny styl, jakieś swoje upodobania związane ze strojem. I nie trzeba z nich rezygnować. Niekiedy jednak warto je sobie pozostawić na bardziej prywatne okoliczności, a jeśli chodzi o te oficjalne pójść na kompromis.
bluza z kapturem
Author: Warren S Photography
Source: http://www.flickr.comSytuacja, gdy lepiej być ostrożnym jeśli chodzi o strój, to chociażby nowa praca. Czasami okazuje się, że w firmie mamy pod tym względem zupełny luz.http://www.krypton.wroclaw.pl/?page_id=106 (www.krypton.wroclaw.pl)Wówczas nie zostaje nam nic jak tylko się cieszyć. W wielu firmach obowiązuje jednak dress code. Polega on oczywiście na tym, że zakazane jest noszenie luźniejszych ubrań, takich jak chociażby koszulki , które odsłaniają ramiona czy krótkie spodenki. Jest to istotne zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które pracują na bieżąco z klientami. W takim przypadku nie reprezentują one już przecież wyłącznie samych siebie, ale całe przedsiębiorstwo. Ale oczywiście warto dodać, że po pracy możemy swobodnie wrócić do swoich upodobań. Jeansy, spodenki w palmy, szpilki – gdy jesteś w swoim własnym domu lub na urlopie, możesz nosić co chcesz i kiedy chcesz.