Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Garderoba – jak go dobrze dobrać do każdej sytuacji?

O tym, jak niezwykle istotne jest, by umieć dobrać strój do każdej okoliczności, nie trzeba na pewno nikogo przekonywać. Przecież od dawna wiadomo, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Każdy z nas ma jakąś opinię na temat spotkanych w różnych okolicznościach osób. Tak samo każdy z nas sam jest na co dzień oceniany – przez kolegów, współpracowników, nauczycieli, najbliższych, przez potencjalne sympatie. A w związku z tym, jakie podejście mają do nas inni ludzie, niemało może zależeć.

Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Niekiedy chociażby bywa tak, że ktoś zamierza powierzyć nam jakieś kluczowe zadanie, mające ważny wpływ na całą naszą późniejszą karierę. Okazuje się jednak, że nie sprawiamy w jego opinii wrażenia osoby godnej zaufania – i zadanie to zostaje przekazane koledze z biurka obok. Nie mówiąc już nawet o randkach, na jakich przecież przez cały czas jesteśmy oceniani. Nie chciałbyś zapewne, aby miłość twojego życia przeszła obok ciebie mimochodem, ponieważ założyłeś mało eleganckie spodnie męskie lee? W jeansach nie ma rzecz jasna nic złego.

Czy masz wrażenie, że napisany przez nas wpis jest niebanalny? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz również zamieszczony poniżej pokrewny materiał.

Nawet hip hop ubrania w wielu sytuacjach nie przeszkadzają, sprawdź: oferta ubrań hip hop . Pamiętajmy jednak, że to na co mogą sobie pozwolić dzieci, czy nastoletnia młodzież, nie przystoi już dorosłej osobie. Każdy z nas ma własny styl, jakieś swoje upodobania związane ze strojem. I nie trzeba z nich rezygnować. Niekiedy jednak warto je sobie pozostawić na bardziej prywatne okoliczności, a jeśli chodzi o te oficjalne pójść na kompromis.
bluza z kapturem
Author: Warren S Photography
Source: http://www.flickr.comSytuacja, gdy lepiej być ostrożnym jeśli chodzi o strój, to chociażby nowa praca. Czasami okazuje się, że w firmie mamy pod tym względem zupełny luz.http://www.krypton.wroclaw.pl/?page_id=106 (www.krypton.wroclaw.pl)Wówczas nie zostaje nam nic jak tylko się cieszyć. W wielu firmach obowiązuje jednak dress code. Polega on oczywiście na tym, że zakazane jest noszenie luźniejszych ubrań, takich jak chociażby koszulki , które odsłaniają ramiona czy krótkie spodenki. Jest to istotne zwłaszcza jeśli chodzi o osoby, które pracują na bieżąco z klientami. W takim przypadku nie reprezentują one już przecież wyłącznie samych siebie, ale całe przedsiębiorstwo. Ale oczywiście warto dodać, że po pracy możemy swobodnie wrócić do swoich upodobań. Jeansy, spodenki w palmy, szpilki – gdy jesteś w swoim własnym domu lub na urlopie, możesz nosić co chcesz i kiedy chcesz.