Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Zakupy przez internet - ceny przesyłek kurierskich przyciągają potencjalnych klientów

Zakupy przez internet cieszą się obecnie sporym powodzeniem. W internecie kupujemy artykuły różnego rodzaju: zaczynając od produktów spożywczych, po tekstylia, czy sprzęt. Takie zakupy są łatwe, szybkie i przyjemne. Niektórzy mają jednak obawy przed ich dokonywaniem i przyczyn takiej sytuacji jest kilka.


Między innymi obawiamy się, że
obsługa kurierska
Author: Jnzl's Public Domain Photos
Source: http://www.flickr.com
towar (Maxy), który otrzymamy nie będzie zgodny z tym, jaki zamawiamy i jaki znajduje się na stronie danej firmy. Następną kwestią może być obawa przed tym, że za towar zapłacimy, a ostatecznie nie otrzymamy go. Obawiamy się również bardzo często formy dostarczenia produktów i tego, że mogą one zostać uszkodzone w trakcie przewożenia. Rzecz jasna, wszelkie tego typu obawy firmy sprzedające przez internet usiłują rozwiewać, aczkolwiek same również nie mają większego wpływu na to, jak będzie przebiegał proces, w szczególności, jeżeli chodzi o etap transportowania przesyłki.
paczka kurierska
Author: Carl Malamud
Source: http://www.flickr.com

Przesyłki w przypadku zakupów online, dostarczane są z reguły przez kuriera, chociaż w rzeczywistości wiele firm wykorzystuje różne możliwości odbioru towaru. Równie popularny jest na przykład odbiór bezpośrednio w firmie bądź w popularnych coraz bardziej paczkomatach.


Jednak, zdaje się, że to właśnie wysyłki kurierskie przodują w tym kierunku. Dzieje się tak między innymi dlatego, że kurierzy mogą przywozić towar w zasadzie do każdego miejsca docelowego, zaś paczkomaty nie wszędzie są stawiane. Dodatkowo ceny przesyłek kurierskich nie są także wygórowane (zobacz sam: Jakim kurierem). Najtańsze przesyłki kurierskie kosztują grosze, dzięki czemu zakupy realizowane przez internet naprawdę się opłacają (źródło: ). Aczkolwiek nie ulega wątpliwości, że zdarzają się różne przypadki, kiedy to przesyłka gdzieś po drodze zaginie lub z kolei towar przesłany będzie uszkodzony. Dlatego warto korzystać z usług firm kurierskich, jakie mają dobrze opracowany system reklamacyjny: czyli szybki i sprawny. Nie może być tak, że klient, jaki zgłasza jakąś usterkę musi wiele czekać na realizację zamówienia lub na zweryfikowanie jego sprawy, a już bez wątpienia niedopuszczalne powinno być nie zajęcie się w ogóle jego sprawą, a takie przypadki niestety również się zdarzają i to właśnie one odciągają osoby niezdecydowane do robienia zakupów w internecie. Z drugiej strony warto wyraźnie zaznaczyć, że w większości przypadków są to zdarzenia incydentalne.