Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Popularność social media – skąd się wzięła i z jakiego względu ma obecnie tak istotny wpływ na działanie nowoczesnych

Social media to komfortowe kanały komunikacyjne, które cieszą się dzisiaj wielką popularnością. Z jakiego względu? Umożliwiają bezproblemową komunikację oraz dzielenie się interesującymi informacjami.


Ilość portali społecznościowych jest faktycznie dość duża, dzięki czemu każda osoba może odszukać odpowiednią dla siebie opcję. Social media jednakże są dziś wykorzystywane również do komunikacji z klientami. Sporo firm ma swoje konta na największych portalach i zatrudnia specjalistów, jacy zajmują się ich prowadzeniem. Przykładem mogą być chociażby reklamy na facebooku, jednym z najbardziej lubianych serwisów. Czemu warto korzystać z usług specjalistów social media (prowadzenie fanpage)? Z reguły przez wzgląd na fakt, że mają oni pomocne doświadczenie oraz wiedzę na temat tego, w jaki sposób docierać do szerokich mas odbiorców. Priorytetowe znaczenie mają też umiejętności odnoszące się pisania interesującego contentu, który przyciągnie uwagę potencjalnych konsumentów. Świetnym rozwiązaniem jest też video marketing. Więcej na ten temat: sttrona Artefaktu (sttrona Artefaktu).

strona facebook
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Social media to obok posiadania swojej strony www oraz kampanii reklamowych jeden z najskuteczniejszych sposobów na zademonstrowanie obecności w Internecie. W sytuacji małych przedsiębiorstw, jakie dopiero rozpoczynają własną działalność, można zdecydować się na własnoręczne poprowadzenie kont na portalach społecznościowych, oczywiście po wcześniejszym pozyskaniu chociaż podstawowej wiedzy na ten temat. Wyspecjalizowane agencje interaktywne często oferują kompleksowe zajmowanie się obecnością własnych klientów w Internecie, od zaprojektowania funkcjonalnej strony www, po poprowadzenie kanałów w social mediach, co jest naprawdę komfortowym rozwiązaniem.


Co jest powodem popularności mediów społecznościowych? To odpowiedź na obecne tendencje społeczne. Firmy powinny natomiast wychodzić naprzeciw potrzebom swoich konsumentów, z tego powodu obecność w mediach społecznościowych jest absolutnie konieczna. Media gwarantują rzeczywiście wielkie pole do popisu oraz nawiązywania relacji z użytkownikami. To doskonały sposób na tworzenie pozytywnego wizerunku marki. Konto na portalu społecznościowym można prowadzić własnoręcznie lub zdecydować się na skorzystanie z pomocy specjalistów.