Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Części zamienne - sprawdź, czy nic nie potrzebujesz dla swojego kuchni

Każdy w swym mieszkaniu ma sprzęt AGD. Nie zawsze jednak jest on zupełnie sprawny. To oznacza, że, gdy coś kupujemy, to początkowo oczywiście pracuje bez zarzutu. Ale po jakimś czasie coś może zacząć szwankować. Jeśli konkretna rzecz jest jeszcze na gwarancji, to warto z niej korzystać. Nie ma sensu samemu brać się za naprawianie skoro są w stanie się tym zająć fachowcy. Istotne, by po prostu przy kupnie kolejnego sprzętu AGD pamiętać, że trzeba ogarnąć wszystko, co związane z gwarancją, a później w domu schować ten ważny papierek w jakieś miejsce, o którym nie zapomnimy.
To bardzo ważne. Ale, gdy nasz sprzęt AGD nie jest już na gwarancji, a coś zaczyna szwankować, to trzeba pomyśleć, czy nie wystarczy przypadkiem wymienić jakiejś konkretnej, małej rzeczy. Jeżeli się na tym nie znamy, to wystarczy zapytać sąsiada, on nam powie, czy potrzebny jest filtr wody, jeśli chodzi o lodówkę czy może warto pomyśleć o nowej grzałce do piekarnika. Wtedy trzeba poszukać hurtownie części AGD, bo tam uda nam się kupić każdą część do wszystkich sprzętów AGD - czytaj o firmie North. Oczywiście najsensowniej takich hurtowni poszukać w sieci. Jasne jest, że w Internecie jest mnóstwo możliwości i na sto procent da się tam kupić odpowiednie części AGD. Warto jednak kupować części tej samej firmy, jakiej jest pralka, lodówka czy każdy inny sprzęt, który chcemy naprawić.
AGD
Author: First Austria
Source: First Austria
Maszynka do mielenia

Kiedyś każdym domu była maszynka do mięsa. W obecnych czasach już nie zawsze. Choć jeśli już ktokolwiek kupuje maszynkę do mielenia mięsa, to stawia na tę elektryczną. Nie musimy się męczyć, silnik pozwala na to, że bardzo szybko wszystko jest zrobione. Jednak zdarza się i tak, że silnik do maszynki do mięsa może się popsuć. W takiej sytuacji powinniśmy zaopatrzyć się w część zamienną - czytaj . W hurtowniach z takim asortymentem do sprzętów AGD, na pewno damy radę nabyć i tę część.
Jednak warto się zastanowić czy kupować silnik na zmianę, czy może jednak sensowniej wybrać się po prostu kolejną maszynkę do mięsa. Wszystko jest zależne od tego ile za konkretną maszynkę do mięsa płaciliśmy, bo jeśli niewiele kosztowała to nie ma, co w nią dodatkowo inwestować. Bo wtedy lepiej kupić kolejną maszynkę do mięsa. Warto jednak zwrócić uwagę na to, za co płacimy, by taki sprzęt szybko się nie zepsuł. Sensowniej zapłacić więcej i zyskać pewność, że maszynka będzie nam dłużej służyła.