Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nie masz jeszcze planów na jesienny urlop?

Gdy zima zaczyna zbliżać się dużymi krokami, porzucamy wspaniałą, starą Europę i ochoczo wyjeżdżamy dalej. Co jest celem naszych podróży? Drogi czekają dwie - albo tam, gdzie zakładaliśmy, albo tam, gdzie nigdy nie byliśmy, a akurat była promocja. W taki sposób większość osób zaczyna swoje pierwsze dalsze wycieczki.

Emiraty Arabskie
Author: Costantino Beretta
Source: http://www.flickr.com
Tym, którzy marzą o zwiedzaniu egzotycznych zakątków, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje atrakcyjnych wyjazdów: first minute i last minute. Cena wycieczek przeważnie odgrywa dużą rolę, jednak jest szczególnie ważną kwestią właśnie w przypadku dalekich, dalekich wycieczek. Takim dalekim krajem niewątpliwie jest Tajlandia. Państwo, które nigdy nie zostało podbite, fascynuje przepychem świątyń i tajskich rezydencji.Jednak Tajlandii ciężko się oprzeć z wielu przyczyn. Przy tajskiej kuchni każda inna wydaje się banalna - takiej różnorodności smaków i aromatów nie znajdziemy chyba w żadnym miejscu na świecie, a już z na pewno nie za takie pieniądze. Albowiem Tajlandia to tani kraj, co jest jego następną zaletą. W jej centrum mieszczą się zagubione wśród ryżowych pól dawne królestwa. Południe nęci setkami kilometrów niebiańskich plaż, niedużymi wyspami i rozrywką na każdym poziomie.

Poczekaj minutę! Zainteresował Cię wpis? Masz chęć na kolejne istotne informacje (astorhotel.pl/dzieci/)? To miłe. Kliknij w poniższy link i przeloguj się do witryny z wątkami na ten temat.

Górzysta Północ zapewnia trekkingi, spływy tratwami, eskapady na słoniach oraz spotkania z niezwykle fascynującymi mniejszościami etnicznymi, które bezustannie żyją tu zgodnie z wielowiekową tradycją. Jeżeli więc marzy się nam, by odwiedzić Tajlandię, wystarczy wpisać w wyszukiwarce frazę: Bangkok last minute, a na pewno ukaże się nam dużo ciekawych ofert.

A może chcemy poczuć się jak szejk i odwiedzić Dubaj – jedno z najbardziej fantastycznych miast świata? Dubaj last minute to światowa stolica luksusu i miasto z przyszłością. Już wiele lat temu przyciągnął uwagę świata dzięki oryginalnym projektom oraz ciekawym projektom budowlanym. Kilkusetmetrowe budowle i sztucznie powstałe wyspy zrobią na nas wielkie wrażenie. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich również warto wybrać się „po sezonie”. Umożliwia to podróżowanie wszystkim tym, których zwyczajnie nie stać na dalekie wojaże - najnowsze oferty na Dubaj last minute.
Dubaj last minute