Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

W jakich sytuacjach pomagają nam różne aplikacje? Na pewno to spore udogodnienie jeżeli chodzi o bankowość on-line

Wraz z rozwojem nowych technologii zmianie uległ sposób korzystania z bankowości. W dzisiejszych czasach oprócz wizyty w stacjonarnym banku lub korzystania z bankowości internetowej jest możliwość korzystania z aplikacji mobilnej w naszym telefonie.

To z jej pomocą możemy sprawdzić saldo rachunku, wykonać przelew a nawet zaaplikować o kredyt. Bankowość mobilna jest dosyć młodą i godną uwagi propozycją. Dużo banków tworzy specjalne aplikacje, które ułatwią korzystanie z naszego konta. Najczęściej są dosyć łatwe w obsłudze oraz okrojone.zobacz ofertę kontakty dotykowe kontakty dotykoweJednak możemy z nich korzystać jedynie na smartfonach z systemem Windows Phone, Android, iOS ale już nie zawsze Symbian. Po zalogowaniu się do aplikacji zobaczymy saldo naszego rachunku, będziemy mogli zrobić przelew albo również przejrzeć historię. Sporo banków daje nam szersze zastosowanie bankowości mobilnej, dajmy na to umożliwiając wzięcie kredytu lub - zobacz - założenia lokaty.aplikacje na telefon
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Jest to duże ułatwienie szczególnie, jeśli potrzebujemy szybkiego dostępu do naszych pieniędzy. Bankowość mobilna jest dosyć bezpieczna, połączenie jest szyfrowane, a my w celu dostępu musimy każdorazowo wpisać hasło. Rzecz jasna spore znaczenie ma sieć z której łączymy się z bankiem. Podczas połączenia z nieznanym Wi-Fi lepiej unikać używania takiej aplikacji mobilnej, natomiast korzystając z sytemu Android zaopatrzyć się w antywirusa. Do tego trzeba ściągać aplikacje mobilne z pewnego źródła oraz upewnić się, iż jest to oficjalne oprogramowanie (aplikacje do smartphonów) wypuszczone przez odpowiedni bank. Jak zaznaczają specjaliści, bankowość mobilna dzisiaj jest bardziej bezpieczna aniżeli internetowa, natomiast trzeba być ostrożni, bo może to w niedługim czasie ulec zmianie.

komórka
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Nie powinniśmy również udostępniać swoich haseł ani zapominać o poprawnym wylogowaniu się. W przypadku zgubienia telefonu pierwsze co należy zrobić, to powiadomić bank i poprosić o pomoc lub zablokowanie aplikacji pozwalającej na łączenie się z bankiem. Przestrzegając powyższych zasad możemy mieć pewność, że nic się złego nie wydarzy, a nasze konto bankowe będzie bezpieczne.