Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Serwis komputerowy musi działać przez calutką dobę

Serwis komputerowy musi pracować prędko

Dzisiaj nawet niewielkie sklepy wykorzystują z komputerów w czasie sprzedaży, a to znaczy, że jeżeli te się zablokują i zaprzestaną pracować, to nic nie możemy sprzedawać ani robić. Przez to właśnie serwis komputerowy musi działać przez calutką dobę, tak by w każdej chwili można było skierować się do niego o wsparcie i ją uzyskać.

sieci komputerowe
Author: http://pixabay.com
Source: http://pixabay.com
Co więcej osoby działające w takim serwisie powinny bardzo dokładnie znać się na komputerach, tak by w każdej chwili mieć szansę się nimi zająć oraz już po samodzielnym przedstawieniu wydarzeń móc wiedzieć, co się z nimi dzieje i jak trudna okazuje się być konkretna awaria. Co więcej serwis taki często proponuje także poszukanie odpowiedniego sprzętu, co daje pewność, że będzie on funkcjonował niezawodnie i będzie w stanie wykonywać wszelkie funkcje, które zostaną mu powierzone - http://www.strefakas.pl/produkty/serwis-i-naprawa-komputerow/.

Kasy fiskalne to dzisiaj obowiązek

Dla wielu jasne będzie to, że w wielkich marketach możemy spotkać spore kasy, jednakże niewielu powie, że teraz właściwie w mniejszych sklepach, a nawet w salonach usługowych też zauważymy kasy fiskalne. Ich posiadanie okazuje się być obowiązkiem, a to powoduje, że poza sporymi kasami możemy zetknąć się jeszcze z takimi naprawdę małymi, które nie zajmują wiele miejsce, a pozwalają na wystawienie obowiązkowego rachunku. Czasami nawet istnieją kasy, które można nosić w ręce, co jest zwłaszcza praktyczne, gdy ktoś proponuje swoje usługi u klienta - porównaj Strefa Kas.kasa w sklepie
Bez komputerów już nic nie zrobimy

Należy wydawać sobie sprawę z tego, że wspieranie się programami komputerowymi jest niezbędne, a to spowoduje, że powinniśmy posiadać sprawdzonych ludzi, którzy dopomogą nam jeżeli dojdzie do jakiejś awarii. Gdy jeszcze będą oni oferowali swoją pomoc przez calutką dobę, to mamy szansę być przekonani, że w każdym czasie będziemy mogli obsłużyć naszych klientów.