Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Najważniejsza część sprzątania

Jeśli mówimy o zawodowym sprzątaniu, to potrzebne są do tego m.in. odkurzacze profesjonalne. Przedsiębiorstwa sprzątające dobrze wiedzą, które odkurzacze będą odpowiednie, a które okazałyby się zbyt słabe pod względem wydajności. Na szczęście istnieją firmy, które sprowadzają sprzęt spoza granic Polski, ale są też producenci polscy takich odkurzaczy, więc warto się tym zainteresować. Jeśli mamy zamiar założyć firmę zajmującą się sprzątaniem nie możemy iść do klientów z najzwyklejszym odkurzaczem.

Nowoczesny odkurzacz
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Chyba, że wyspecjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań w blokach. Bo gdy będziemy sprzątać biurowce wtedy raczej nie wystarczyłoby nam czasu na takie sprzątanie. W takiej sytuacji niezbędny jest odkurzacza o dużej mocy. Najlepsze jest jednak to, że w wielkich budynkach instalowane są odkurzacze centralne, dzięki czemu firmy, które sprzątają mają ułatwione zadanie.

Akcesoria konieczne do ogarnięcia porządków Każdy z nas posiadał okazję sprzątać (Polecam centralny odkurzacz od centrum wygody) w swoim mieszkaniu. Nie za każdym razem jest to przyjemne, ale jeśli chcielibyśmy posiadać porządek nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawki i wziąć się do pracy. Nie potrzebujemy do tego jakiegoś specjalnego sprzętu. Potrzebny jest raczej dobry światłowód bielsko biała plan, by wszystko ogarnąć dość sprawnie bez stałego latania do sklepu po następny detergent. Jednak, jeżeli mamy firmę sprzątającą, to trzeba naszych pracowników zaopatrzyć we właściwy sprzęt do sprzątania. Taki jak w tym miejscu: .

Jeżeli mamy do wysprzątania jakiś biurowiec to dobrze znaleźć schowek gospodarczy, gdzie można byłoby trzymać szczotki, detergenty i wiadra, by za każdym razem nie trzeba było całego zestawu ze sobą wozić. Ale, kiedy sprzątamy u indywidualnych klientów trzeba zorganizować odpowiedni zestaw, który będzie łatwo przetransportować pod wybrany adres i dodatkowo taki zestaw będzie odpowiedni do potrzeb.


To znaczy, że znajdzie się tam wszystko, co konieczne by wysprzątać daną przestrzeń. Czasem potrzebne jest umycie okien, a gdzie indziej nie trzeba ich myć. Musimy wszystko dobrze rozplanować, by nic się nie marnowało i nie stało odłogiem.

Bo wiadomo, że kupno myjek do okien, gdy nasza firma, nie posiada w ofercie usługi mycia okien, będzie wydawaniem gotówki w błoto. A sprzęt do sprzątania można znaleźć w różnych hurtowniach, bo dzięki temu będzie po prostu taniej.