Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Nowe intrygujące konto indywidualne dbNET proponowane przez Deutsche Bank

Deutsche Bank olśnił swoich Klientów nowatorskim atrakcyjnym produktem finansowym, jakim jest nowiutkie konto internetowe dbNET. Konto osobiste dbnet niesłychanie prędko zyskało na popularności oraz multum osób zdecydowało się na jego założenie, szczególnie, iż konto to połączone jest z licznymi wartościami, jakie naturalnie warto nieco sobie przybliżyć.

konto osobiste
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Konto osobiste dbnet jest praktycznie darmowe, poszczególna opłata wiąże się z obsługą karty płatniczejj, niemniej jeśli należysz do osób, jakie często płacą kartą oraz miesięczne opłaty kartą wynoszą minimum 200 złotych to opłaty tej zdołasz uniknąć. Konto (witryna w tym temacie) dbnet daje także możliwość skorzystania z mnogich zniżek, rabatów i promocji, na dodatek zdołasz również skorzystać z wyższego oprocentowania produktów oszczędnościowych. Zaletą konta osobistego dbnet jest też to, że możesz kategorycznie za darmo wypłacać pieniądze z banku, tak więc nie musisz obawiać się żadnej prowizji! Z bezpłatnych wypłat w bankomatach wolno korzystać nie jedynie w Polsce, ale także za granicą. Dodatkowo zakładając konto osobiste dbnet dostajesz też kartę płatniczą, która jest ubezpieczona od kradzieży.Konto internetowe dbnet to zachwycające rozwiązanie dla osób, które wyszukują przydatnego, bezproblemowego w obsłudze konta oraz zarazem zależy im na dobrym dostępie do atrakcyjnie oprocentowanych towarów oszczędnościowych, bowiem posiadając nowiuteńkie konto dbnet w Deutsche Banku możesz nabyć ogromnie rozlegle oprocentowane konto oszczędnościowe. Dodatkowym walorem jest także to, iż otwarcie konta jest definitywnie bezpłatne, nie płacisz także za wydanie karty debetowej do rachunku, jaka posiada funkcję płatności zbliżeniowych oraz internetowych. Nie płacisz też za internetowe zlecenie przelewów stałych, ubezpieczenie karty oraz krajowe przelewy ELIXIR realizowane internetowo. Dodatkowo bezpłatne jest również zlecenie i również realizacja polecenia zapłaty.