Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Utylizacja poufnych dokumentów

Każda firma produkuje bardzo dużo różnego typu papierów. Pod hasłem „papiery” znajdują się: umowy, poufne informacje – spisane w czasie ważnych badań, raporty z eksperymentów, informacje osobowe na różnych formularzach, dane o finansach itp.. W zależności od rodzaju konkretnej działalności każde z przedsiębiorstw posiada bardzo dużo dokumentów, które często nie są jej już potrzebne. Ale nie można po prostu dokumentów zawierających ważne dane wyrzucić na śmietnik.


firmowe dokumenty
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
We wszystkich przedsiębiorstwach stoją niszczarki, ale likwidują one jedynie dokumenty, które na bieżąco okazują się jednak niepotrzebne. Dlatego jeśli chodzi o niszczenie dokumentów, to powinniśmy zamówić do tego specjalną firmę. Jest wiele firm, zwłaszcza w dużych miejscowościach, które zajmują się profesjonalnie likwidacją dokumentów. Jeśli my sami chcemy stać się wiarygodną firmą, to powinniśmy korzystać z usług profesjonalistów. Profesjonalna utylizacja lrg łódź utylizacja dokumentów w łodzi dokumentów pozwala nam dotrzymać obietnicy , którą składamy klientom, że ważne informacje będą niejawne. Wszystkie banki też nie mogą zapominać o właściwej utylizacji dokumentów, bo wiadomości , które dotyczą finansów ich klientów też muszą być niejawne.

Więcej - & Recycling

Niszczenie dokumentów księgowych
Każdy z nas miał okazje porwać jakiś dokument na kawałki i wrzucił to do śmieci. Jest małe prawdopodobieństwo, by ktoś z tych śmieci te części papieru wyjął i poskładał w sensowną całość, a potem w jakiś sposób wykorzystał. Ale, gdy jesteśmy księgowymi powinniśmy mieć porządek w papierach.


zniszczone dokumenty
Author: rosmary
Source: http://www.flickr.com
A gdy jakieś dokumenty powinny zostać zniszczone, to powinno się to dziać podług konkretnych reguł - więcej.... Co istotne dokumenty księgowe powinny przez pewien czas być w firmie, nie możemy ich po kilku tygodniach po prostu wyrzucić. A wszystko na temat przechowywania dokumentów jest opisane w ustawie. Są tam też zamieszczone informacje, jeśli chodzi o niszczenie dokumentów księgowych. Dlatego nie możemy ich najzwyczajniej w świecie wyrzucać do normalnego śmietnika na makulaturę. Nikt też nie będzie darł na drobne kawałki ton dokumentów, ani nie będzie ich niszczył w biurowej niszczarce. Trzeba do tego wynająć profesjonalną firmę, z którą podpiszemy umowę i ta zniszczy każdy z niepotrzebnych już dokumentów.