Następny rok, rokiem linuxa

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/unixdays.pl/includes/menu.inc).

Karta do konta zezwala na płacenie za sprawunki bez gotówki

Nie ma chyba dziś jednostki, która nie miałaby konta w banku, na które wpływają różnego typu wypłaty oraz należności. Do takiego konta zazwyczaj posiadamy szansę dobrać bankowość elektroniczną, która pozwala nam na przejrzenie stanu konta w dowolnej porze, bez konieczności wyjścia z mieszkania.


Ważnym udogodnieniem okazuje się konto bankowe przez internet

Zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Takie konto bankowe przez internet jest bardzo wygodne, ponieważ w dogodnym dla nas momencie możemy zrobić przelew, przejrzeć stan konta, ustawić zlecenia stałe, które mają automatycznie wychodzić, albo sprawdzić na co w ostatnim okresie wydaliśmy pieniądze. Takie internetowe konto pozwala nam też na kontrolę czy została odciągnięta taka wartość na rachunki jaka powinna i czy za zakupy w markecie również była odciągnięta odpowiednia wartość. Dzięki takiemu ułatwieniu dużo łatwiej będzie nam dopilnować własnych pieniędzy i mieć nad nimi odpowiednią pieczę.

Karta do konta jest wygodnym rozwiązaniem

Nie dosyć, że mamy dostęp do naszego konta praktycznie przez całą dobę za pomocą bankowości elektronicznej, to jeszcze zawsze zostaje nam wydana odpowiednia karta do konta. Dzięki niej mamy szansę w dowolnej porze wypłacić potrzebną ilość gotówki z bankomatu, a kiedy jest taka możliwość, to za zakupy mamy szansę płacić taką kartą bez konieczności trzymania przy sobie gotówki, co jest szczególnie wygodne, kiedy wybieramy się ze znajomymi do klubu. Dosyć często taka karta wydawana okazuje się bezpłatnie, lub odciągana zostaje za nią co miesiąc niewielka zapłata, więc bez wątpienia należy poprosić bank o jej wydanie, gdyż ma szansę ona znacznie ułatwić nam codzienne funkcjonowanie.


Pomyślmy co proponują nam banki

Karta kredytowa na zakupy
Source: http://pixabay.com/
Banki chcąc przyciągnąć do siebie kontrahentów oferują coraz więcej kolejnych ewentualności oraz to bez dodatkowych opłat. Przez to trzeba sprawdzić, w którym banku jest nam proponowana najciekawsza oferta oraz z niej skorzystać, szczególnie że teraz bez otwartego rachunku bankowego praktycznie nie możemy normalnie funkcjonować. A takie ułatwienia jak karta czy bankowość elektroniczna usprawniają życie i sprawiają, że mniej czasu musimy spędzać w oddziale banku.